Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Özel Airfel Servis Hizmeti

  Bugüne kadar özel servislerden almış olduğunuz hizmetleri tamamen unutun. Özel servis olarak bu konuda bambaşka bir bakış açısı getirmeyi planlayan ekip arkadaşlarımız ile beraber uzun zamandan beri bir çok kişiye hizmet vermeye devam ediyoruz. Diğer özel servislerden farklı olarak değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca işçilik ve değişim garantisi veriyor ve sizleri firmamız olarak koruma altına alıyoruz. Genellikle bahsetmiş olduğumuz bu garanti şartları sadece yetkili servislerde bulunur, fakat biz müşterilerimizi memnun etme konusunda oldukça hassas olduğumuz için garanti hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

  Eğer siz de sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Airfel Servis ekibi ile iletişim kurmak olacaktır. Sonra hemen işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz.
  *
  Çağrı merkezimiz sürekli olarak açık olduğu için istediğiniz zaman bizi arayabilir ve böylece Airfel Servis tarafından sunulmakta olan hizmetlerden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

  Cihazlarda gerekli olan yedek parçaları temin etme konusunda da herhangi bir şekilde şüpheye düşmenize gerek yok. Elimizde bulundurmakta olduğumu çeşitli yedek parça servisleri sayesinde cihazınızın modeli her ne olursa olsun tüm parçaları temin edebileceğimiz konusunda size garanti verebiliriz.

  Eğer siz de bu konuda profesyonel bir şekilde destek almak ve bugüne kadar yaşamış olduğunuz problemleri geride bırakmak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımızla beraber size profesyonel bir şekilde yardımcı olacağız.

  Web adresi: http://www.airfel-servis.org

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN