Pazar, Ekim 24, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Özel Buderus Kombi Servis

  Uzun yıllar elektrikli soba kullanımı gerçekleştirildikten sonra kömür sobası ve elektrikli sobalar yerini kombilere bırakmıştır. Bu alanda üretim yapan çok fazla marka da bulunmaktadır. Buderus ise bu alanda sükse yapmış önemli kombi markalarından biridir. Ancak tüm kombi markalarında olduğu gibi Buderus marka kombiler de zaman zaman arızalara neden olabilmektedir.

  Bu gibi durumlarda ise İstanbul genelinde yaşayan müşteriler servis arayışına girmekte ve yeterli hizmeti göremediklerinde belli bir noktadan sonra pes etmektedir. Ancak Buderus Kombi Servis müşterilerinin memnuniyeti için elinden gelen tüm imkanları ile çalışmakta ve müşterilerin mağduriyetlerini de gidermektedir.

  Nasıl Hizmet Alırım?

  Müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığıyla müşteriler randevu talebi oluşturabilmekte ve adreslerine bir teknik servis ekibi talebinde bulunabilmektedir.

  Müşteri hizmetleri yetkilileri ile yapılan talepler karşılığında verilen adreste teknik servis ekiplerini yönlendirmekte ve gerekli bakım onarım da yine belirtilen adreslerde gerçekleşmektedir. Buderus servis, İstanbul genelinde hizmet veren özel bir servistir.

  Bir yıl parça ve işçilik garantisi sunan bu servis müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve buna yönelik olarak hareket etmektedir. Başarısının sırrı ise her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak ve bu yönde çalışmak olmuştur. İstanbul genelinde hizmet almak isteyen müşteriler çok rahat bir şekilde bu firmadan destek alabilmektedir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN