Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Özel Electrolux Teknik Servis

  Çok uzun zamandır ülkemizde elektronik eşya üreticisi olan Electrolux, buzdolaplarıyla çoğu rakibini geçerek müşteri memnuniyet göstergelerini alt üst etmiştir. Bu firmanın diğer firmalardan farkı dayanıklı ve uzun ömürlü elektronik eşyalar üretiyor olmasıdır. Her evin ya da iş yerinin temel ihtiyaçlarından biri olan buzdolabı, dayanıklı olmalı ki teknik servis maliyetleri en aza inmelidir. Teknik servis maliyetlerinin en az inmesi tabi ki sadece dayanıklı bir buzdolabına sahip olmakla bitmiyor. Ayrıca teknik servis hizmeti aldığınız firmanın da Electrolux servisi olmalı ki sizlere uzmanlaşmış bir teknik servis ekibi gönderebilsin.

  Özel Electrolux Teknik Servis : 444 78 56

  Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ya da İstanbul’da bir işyeriniz varsa ve Electrolux marka buzdolabınız da herhangi bir sıkıntı ya da bir problem varsa yapmanız gereken tek şey 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak İstanbul

  Electrolux servisinden size uzman ve tecrübeli teknik servis ekibinden yönlendirmesini istemektir. Geniş teknik servis ekibi kadrosu ve güler yüzüyle sizin belirttiğiniz açık adresinize en yakın konumda olan teknik servis ekibi mümkün olabilen en kısa sürede sizlere ulaşmaktadır.

  Ayrıca firma yaptığı işlemlere ve teknik servis kadrosuna o kadar çok güveniyor ki sizin buzdolabınızdaki arıza sonlandırıldıktan sonra bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer sizin onayınız şartıyla buzdolabınızın değişen parçası varsa o parça için garanti sunmaktadır. Aynı arızayı verdiği zaman sizlere ücretsiz servis sunmaktadır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN