Cumartesi, Aralık 9, 2023
More

  SON EKLENENLER

  Özel Ferroli Teknik Servis – 444 78 56

  Evlerimizin ya da iş yerlerimizin iklimlendirilmesinde önemli etkiye sahip olan kombiler, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıyla bilinse de kullandığınız markalara göre farklılık göstermektedir. Dünya kombi devlerinden biri olan Ferroli marka kombiler dayanıklılığı ve uzun ömrüyle en çok talep gören kombi markaları arasındadır. Tabi kullandığınız kombi markasından ziyade kullanım ömrünü artıran diğer bir etkense yıllık periyodik bakımlarının yapılmasıdır. Bu periyodik bakımları mevsim geçişlerinde yapmanız kombinizin ömrünü uzatacaktır.

  Bakımları yapılmış kombinizde olsa sonuçta evlerimizde ya da iş yerlerimizde sürekli bir şekilde çalışan kombilerimiz, elimizde olmayan sebeplerden dolayı arıza yapabilmektedir. Bu gibi durumlarda iyi bir ve işinin ehli olan bir Ferroli teknik servis bulunması gerekmektedir. Bu marka kombilerde uzman ve deneyimli bir teknik servis ekibine sahip olan İstanbul Ferroli servis İstanbul’daki bütün Ferroli marka kombilerinizin teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

  Bu firma İstanbul’daki en eski kombi firmaları arasında yer almaktadır. Bu firmaya ulaşmak için ise İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayıp ön arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ön arıza kaydını oluşturduktan sonra evinizin ya da iş yerinizin açık adresini çağrı merkezi yetkilisine bildirdiğinizde, çağrı merkezi yetkilisi sizin konumunuza en yakın teknik servis ekibini size yönlendirecektir.

  Firma sizlere ayrıca bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişmişse değişen parça garantisi sunmaktadır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN