Cuma, Ağustos 12, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Özel İzmir Beko Servis Merkezi

  Dayanıklı ev eşyaları üreten bir marka olan Beko, bilinenin aksine Koç Holding’in yönetimi altında kurulan yüzde yüz yerli üretim olan bir markadır. Beko bir çok beyaz ev eşyası üretmesinin yanı sıra ilerleyen teknolojik koşullara uyum sağlamada en başarılı olduğu ürünlerden birisi olan çamaşır makinesinde gerek ülke içinde gerekse ülke dışında bir çok yerde faaliyet gösteren en eski ve köklü firmalardan birisidir.

  Yerli üretim bir çamaşır makinesi olduğu için ülke genelinde bir çok yerde Beko Servis hizmeti verilmektedir. Ama yapılan işin güvenilirlik seviyesi herkes tarafından tartışılmaktadır. Yine eski ve köklü firmalardan biri olan Beko Servis İzmir firması İzmir bölgesindeki teknik servis ekibiyle sizlere hizmet vermektedirler. Bu güler yüzlü ve tecrübeli teknik servis ekibiyle tanışmak için İzmir’in her yerinden 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak arızanızı ve adresinizi bildirdiğiniz takdir de evinize ya da iş yerinize en yakın teknik servis ekibi yönlendirilecektir.

  Firma, özel bir teknik servis merkezi ve vizyonu yüzde yüz müşteri memnuniyeti amacıyla işlemler gerçekleştirdiği için teknik servis ekibi uzman ve tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Çamaşır makinenize yapılacak olan birkaç performans testinin ardında gerekli çözümler size anlatılarak sizin de onay vermeniz koşuluyla gerekli onarım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca firma bir yıl boyunca işçilik ve eğer değişmişse size parça garantisi vermektedir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN