Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Özel LG Teknik Servis Hizmetleri Nelerdir?

  LG marka televizyon, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi farklı ev eşyaları için servis hizmeti sağlamaktadır. LG Servis İstanbul ve çevresinde bütün bu cihazlarla ilgili yaşanan sorunların çözümü için hizmet vermektedir. Gerek arıza giderimi gerek parça tamiri için LG Servis, en az 1 yıl garantili çalışma hizmeti sunmaktadır.

  LG Servis Televizyon Arızaları

  LG Servis Televizyon arızaları ile ilgili bırakılan arıza kayıtlarına dönüş sağlayarak ilgili sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Uydu görüntülerinde meydana gelen bozulmalar, televizyonların sistematik yapısında gerçekleşen arızalar, bazı işlevlerin tam olarak kullanılamaması gibi can sıkıcı durumlar, LG Teknik Servis tarafından incelenmektedir. Eğer televizyon arızası tamamen uydu kaynaklıysa bu durumda kişilerin, uydu firmasıyla iletişime geçmesi gerekmektedir.

  Arızaların çoğunun yerinde giderilmesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Ancak bunun mümkün olmadığı durumlarda servis çalışanları televizyonu LG özel servis merkezine götürmektedir. Arızanın tamirinin ardından müşterilere cihazlarının teslimi sağlanmaktadır.

  LG Servis Buzdolabı Arızaları

  LG Servis buzdolabı arızaları konusunda da hizmet vermektedir. Bu konuda yaşanan sorunlara yönelik arıza kayıtları incelenerek ilgili ekip adrese yönlendirilmektedir. Müşterilerin acil olarak yardım almak istediklerinde ulaşabilecekleri LG özel servis numarası ise 444 78 56 olarak bildirilmektedir. Bu numara üzerinden oluşturulan arıza kayıtları servis çalışanlarına yaşanan arıza konusunda bilgi sahibi olma şansı tanımaktadır. Yerinde arıza tespiti yapılan cihazların tamiri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Ancak bazen parça değişimleri gerekmekteyse parça getirildikten hemen sonra değişim yapılarak cihazın tekrar işler hale gelmesi sağlanmaktadır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN