Özel Philips Servis Merkezi – 444 78 56

  0
  80

  Elektrikli süpürge deyince akla sadece birkaç marka geliyor. Philips de bu markalardan bir tanesi. Her ev kadını almış olduğu elektrikli süpürgeyi uzun yıllar boyunca kullanmak ister ve mecbur kalmadıkça da değiştirmeyi düşünmez. Bu nedenle sağlamlığından emin olacağı bir marka ve modeli tercih eder. Philips de sağlamlığı ile kendisini ispatlamış bir markadır. Fakat bir cihaz ne kadar sağlam olursa olsun mutla bozulabilir ya da performansı düşebilir. Bu noktada ise önemli olan şey kaliteli bir servis hizmetidir.
  Özel Philips Servis Numarası : 444 78 56
  Elektrikli süpürgeler toz aldıkça çekim gücü düşen, motoru daha fazla yoran bir işleyişe takılır. Hatta uzun süre kullanılan elektrikli süpürgelerin çok ısındığını ve kendi kendine kapanarak soğumayı beklediğini görürüz. Bu durumda yapılması gereken şey süpürgenin motoru ve tüm parçalarının temizlenerek bakımının yapılmasıdır. Bunun için İstanbul Philips servisinden faydalanabilirsiniz. Elektrikli süpürgenizde herhangi bir sorun olduğunda 444 78 56 numarasından servise ulaşabilirsiniz.
  Servise gelen elektrikli süpürgeler önce birçok test ve kontrolden geçer. Bu test ve kontrollerde bir arıza varsa tespiti yapılır. Daha sonra sizi bilgilendirerek arızanın çözümü için onay alınır.
  Onay alındıktan sonra cihazın tamiri yapılır. Tamir yapılırken mutlaka bakımları da yapılmış olur. Arıza giderildikten sonra ve bakımları yapıldıktan sonra tekrar test edilerek herhangi bir sorun olup olmadığı tekrar kontrol edilir. Daha sonra da size taahhüt edilen tarihte cihazınız teslim edilir.

  Bir Cevap Yazın

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments