Cumartesi, Ekim 23, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Özel Profilo Beyazeşya Tamir Servisi

  Profilo markası senelerden beri hayatımızda Dayanıklı Ev Aletleri sloganı ile yer etmesinin yanı sıra gerçekten da sağlam yani dayanıklı elektronik ev aletleri ile evlerimizin baş köşelerine ürünlerini koymamızı sağlamış ve rüştünü bütün dünyaya ispatlamış bir markadır. Hepimizin evlerinde bulunan çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrikli şofbenler ve diğer su ısıtma sistemleri, bulaşık makineleri gibi ürünlerin yanı sıra diğer ev aletleri ihtiyaçlarına da cevap veren bu önemli markanın İstanbul’daki Kartal ilçesinde hizmet vermekte olan Özel Profilo Servis Kartal firmamız, Profilo markasının bütün ürünleri için özel teknik servis faaliyetlerini yürütmektedir.

  Siz de Profilo kullanıcısı iseniz ve güvenebileceğiniz, aynı zamanda deneyimli, her zaman ulaşabileceğiniz ama hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözen bir özel servis arıyorsanız firma olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerden memnun kalacağınızı belirtmekte yarar vardır. Firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet temelleri doğrultusunda aynı gün servis gibi hızlı bir servis imkanı sağlayarak sizleri bekletmek yerine sorunlarınızı en kısa zaman içinde çözmek için çalışmaktadır. Hızlı servis hizmetimizin avantajları saymakla bitmese de en önemli olumlu tarafı zamandan tasarruftur. Uzman kadromuz son derece tecrübeli ve senelerdir omuz omuza çalışmakta olduğumuz donanımlı teknik personellerimizden oluşmaktadır. 1 yıl garantili servis hizmetimizle birçok firmanın yapmadığı şeyi yapıyor ve servis süreci tamamlandıktan sonra da hizmetimizin arkasında durarak sizlere servis sonrası da garanti kapsamında hizmet veriyoruz.

  Parça değişimi yapmak son derece olağan bir durumdur ancak parça değişimlerinde sahte parçalar kullanmak firma etiğimize aykırıdır. Bu nedenle mutlaka orijinal parçalar kullanmaktayız. 7/24 yani haftanın her günü arayıp bulabilceğiniz çağrı merkezimiz ile de tüm sorularınıza yanıt olmaya devam etmekteyiz. Özel İstanbul Profilo Servis hizmetinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN