Cumartesi, Aralık 9, 2023
More

  SON EKLENENLER

  Pırlanta İnternet Sitesinden Alınır mı?

  Venta Pırlanta olarak sektördeki 20 seneyi aşkın tecrübemizle sizleri pırlantanın ışıltısıyla buluşturuyoruz. Pırlantalar genel olarak oldukça şık ve kadınların vazgeçilmez mücevherlerinin başında gelmektedir. Yalnızca görüntü ve şıklık açısından değil, maddi anlamda da değerli olmaları sayesinde bir nevi yatırım aracı da olmaktadır. Bundan dolayı satın aldığınız pırlantaların hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Genel olarak zincirleşmiş kuyumculuk markalar ya da farklı bölgeler pırlantaları çok yüksek fiyatlara satmak durumundadır. Tamamen aynı karat ve hemen hemen aynı kalitedeki yüzük modelleri, iki farklı markada çok farklı fiyatlara satılabilir. Bunun öncelikli sebebi, yüzük için elmasın çıkarılması, çıkarılan elmasın işleyecek kişilere ulaştırılması, oradan markaya teslim edilmesi, markadan kuyumcunun satın alması ve müşterilerine sunmasıdır. Çok fazla aracı olması sebebiyle fiyatlar artmaktadır. Bu durumda müşteriler yarı fiyatına satın alabilecekleri pırlanta mücevherleri daha yüksek fiyatlara satın almaktadır. Bu durumda yapılacak en mantıklı çözüm ise elbette üreticiden tüketiciye direkt olarak satış yapan Venta Pırlanta gibi firmalarla çalışmaktır. Firmamız olarak üretimi tamamen kendi ekibimiz ve üreticilerimizle yaparak, direkt olarak sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede piyasanın altında fiyatlarla sertifikalı ve kalitesi uluslararası bağımsız elmas kuruluşlar tarafından değerlendirilmiş olan yüzükleri satın alabilirsiniz.

  Tek Taş Pırlanta

  Tek taş pırlanta yüzük satın alırken internet sitelerini kullanabilirsiniz. Venta Pırlanta gibi yetkili ve güvenli firmalar, 20 seneyi aşkın kuyumculuk alanında hizmet vermektedir. İnternet sitemiz üzerinden ürünlerimizi direkt olarak üreticiden tüketiciye ulaştırmaktayız. Bu sayede özellikle zincir kuyumculuk markalarından çok daha uygun fiyatlarla, daha kaliteli yüzükleri sizlere sunuyoruz. Fabrikasyon olmayan ürün tasarımları sayesinde hem kaliteli, hem özel, hem de sertifikalı yüzüklere en uygun fiyatlarla ulaşabilir ve aşkınızın simgesini parmağınızda taşıyabilirsiniz.

  Tamtur Pırlanta

  Tamtur pırlanta modelleri günümüzde modern alyans olarak kullanılmaktadır. Parmağı tamtur kaplayan ve çevreleyen yüzüklerde sırasıyla aynı boyut ve karatta pırlanta taşları kullanılmaktadır. Pırlanta taşlarının karatı, kesimi ve özellikleri tamamen aynı olmaktadır. Modern olarak alyans olarak tercih edilebilir. En şık ve kaliteli tamtur modelleri için sitemizi ziyaret edebilir ve zevkinize en uygun modeli satın alabilirsiniz. Modeller hakkında merak ettikleriniz için ya da tasarım konusunda kendi tasarımlarınızı yüzük olarak görmek isterseniz biz canlı yardım üzerinden ulaşabilir, bilgi alabilir ve siparişiniz ile ilgili soruları sorabilirsiniz. Venta Pırlanta ile güvenli alışveriş…

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN