Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Pırlanta Tektaş Yüzüklerde %50 indirim!

  Şüphesiz ki evlilik teklifi edecek olan kişiler, organizasyondan ziyade ilk olarak pırlanta tektaş yüzüklere bakmaktadır. Bunun nedeni aslında tektaş yüzüklerin ve pırlantanın anlamında gizlidir. Çünkü pırlanta, karşıdaki kişiye ‘pırlanta kadar özelsin’ demenin ayrı bir yoludur. Tektaş ise ‘benim için bir tanesin’ gibi bir anlama denk gelmektedir. Ancak piyasanın malum durumlarından sonra pırlanta tektaş yüzük almak maddi açıdan bireyleri zorlamaktadır. Fakat Emel Pırlanta sayesinde bu zorluk ortadan kalkıyor ve tamı tamına %50 indirim ile üstelik bir de HRD Sertifikası ile sahip olabilirsiniz.

  Pırlantalarda HRD Sertifikası

  Pırlantalarda HRD Sertifikası aslında pırlantanın garantisi demektir. Standart yerlerden pırlanta alacağınız zaman sizlere HRD Sertifikası verilmeyebilir ancak bu ürünün imitasyon olduğu anlamına gelmez. Dünya’da birçok kişi gerçek sanarak pırlanta alıyor lakin sahte çıkıyor. Bunun önüne geçmek için Belçika’nın Antwerp şehrinde, 1976 yılında HRD Antwerp firması kurulmuştur. Özel eğitimli 3 – 6 kişilik gruplar halinde, piyasada bulunamayacak araçlar ile gerekli kontrolleri sağlayarak pırlantanın sahte mi yoksa gerçek mi olduğunu test etmektedir. Gerçek olan pırlantada HRD Sertifikası verilmektedir.

  HRD Sertifikalı Pırlanta Tektaş Yüzükler

  Bu kadar önemli olan pırlanta tektaş yüzükler, HRD Sertifikası ile beraber tam %50 indirimli olarak Emel Pırlanta da satılmaktadır. Siparişlerinizi kredi kartı ile taksitli veya tek çekim olarak ödeyebileceğiniz gibi havale ile de +%1 indirimli olarak alabilirsiniz. Pırlanta tektaş yüzükler, tüm ülkeye ücretsiz kargo ve özel kutusu ile teslim edilmektedir. Pırlanta tektaş yüzükler en az %50 indirimli olup, istediğiniz karatlarda ve ölçülerdedir. Sipariş esnasında eğer içine isim veya tarih yazılmasını isterseniz belirtebilirsiniz. Yazılı olmayan ürünlerde ücretsiz değişim hakkı tanınır. Sadece gümüş rengi değil, toz pembe renginde de tektaş pırlanta yüzük çeşitleri bulunmaktadır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN