Salı, Ekim 26, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Profilo Servis İstanbul

  İnsanların hemen hepsi beyaz eşya alırken, bilindik ve büyük markaları tercih eder. Üstelik bu tercihi daha fazla para ödemeyi göze alarak yaparlar. Bunun nedeni ise büyük markanın sağlamış olduğu güvencedir. Yani satış sonrasında vermiş olduğu teknik destek, memnun kalmama durumunda iade etmek için bulacağı muhatap, yedek parçalarının bulunabilir olması gibi birçok nedenden dolayı güvenebileceği markaları tercih eder.
  Özel Profilo Servis Telefonu: 444 78 56
  Profilo bu güvenilir markalardan biridir. Özellikle beyaz eşya ürünlerinde birçok kişinin yıllardır tercih ettiği bir markadır. Bu marka kullanıcıların hemen hepsinde yıllardır güveni sağlamayı başarabilmiştir. Bunda kaliteli Profilo servis hizmeti vermenin etkisi de büyük. Fakat şöyle bir nokta var ki, Profilo servis hizmetinin kalitesini büyük oranda özel servislere borçludur.
  Özellikle İstanbul’da Profilo marka bulaşık ya da çamaşır makineleri bozulduğunda ilk aranan servislerden biri 444 78 56 numaralı Profilo özel servisidir. İşlerine göstermiş oldukları özen hem kendi kalitelerini, hem de marka değerini yükseltiyor.
  Bu özel Profilo servisi 7 gün 24 saat sürekli olarak aktif çalışıyor ve müşterilerin şikayetlerini dinleyerek çözümü beraberinde getiriyor. Ayrıca ödemeyi kredi kartı ile kapıda yapabilmek gibi birçok imkanı da sunuyor. Çözüm odaklı yaklaşan servis, hem kalıcı, hem de az maliyetli çözümler üretiyor. Ayrıca servis tam şeffaflık politikası ile cihazınız ile ilgili tüm detayları, yapılan tüm işlemleri maliyetleri ile birlikte size söylüyor. Onaylamadığınız hiçbir işlemi yapmıyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN