Cuma, Ağustos 12, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Psikolojik Problemlerinizi Ertelemeyin

  Kendi ruh sağlığını korumak ya da sevdiklerine yardımcı olmak için psikolojik destek almak isteyenlerin uzman yardımına ihtiyacı vardır. Bu anlamda Bahçelievler psikolog merkezi olan Adel Danışmanlık yetişkin danışmanlık hizmetlerinden çocuk danışmanlık hizmetlerine, kurumsal çözümlerden diğer bireysel hizmetlere kadar çok sayıda farklı alanda psikolojik tedavi ve rehberlik hizmeti sunmaktadır.

  Depresyon, kaygı bozukluğu, panik atak, takıntı, sosyal fobi ve anksiyete gibi sorunlara sahip olan yetişkinler için psikoterapi uygulamaları yapan Adel, çocuğunuz için de danışmanlık hizmetine sahiptir. Özellikle ergenlik çağında sık rastlanan sınav kaygısı ve sosyal fobi, ebeveynlerin çözemediği ve mutlaka uzman bir psikoloğun yardımını gerektiren sorunlardır.

  Psikolojik problem alanı sadece bireysel olarak değerlendirilmemeli ve toplumsal olarak da çözüm getirilmelidir. Bu nedenle Bahçelievler psikolog merkezi olan Adel Danışmanlık, firmalara sunduğu kurumsal hizmetler sayesinde çalışanların genel yaşam kalitesini arttıracak ve daha verimli bir çalışma ortamının yaratılmasına imkan tanıyacaktır. Adel’in sunduğu kurumsal hizmetler şunlardır;

  • İnsan Kaynakları Departman Kurulumu ve Geliştirilmesi
  • İş Analizleri ve İş Akış Şemaları Düzenlenmesi
  • 3 Boyutlu Performans Değerlendirme Sistemi
  • 360 Derece Performans Değerlendirme Uygulaması
  • Performans Değerlendirme Sistemi Kurulması
  • Yönetici Koçluğu ve Eğitim
  • İşe Alım / Yetenek Değerlendirme Uygulamaları

  Çalışan bireylerin kurumsal hayatlarında denge sağlaması için gerekli olan bu hizmetler şirket açısından verimi de arttıracağından oldukça önemlidir. Bahçelievler’de psikolog ve psikiyatrist alanında uzman kadrosu ile kurumların öncelikli tercihi olan Adel Danışmanlık, şirketler için doğru elemanı doğru alanda çalıştırmanın bilincindedir. Bu nedenle çalışanlara yönelik değerlendirme sistemleri kurarak doğru analiz ve efektif çalışmalar yürütülmesini sağlar.

  İstanbul psikolog ve psikiyatrist merkezi olarak hizmet sağlayanAdel Danışmanlık’a hem bireysel psikolojik sorunlarınızı çözmek, hem çocuklarınızın gelişimine destek olmak hem de kurumsal çözümler bulmak için gelebilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN