Cuma, Ağustos 12, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Restoran Otomasyonu ve Restoran Otomasyon Sistemi

  Tekfonet Restoran otomasyonu, gıda sektörünün hızla büyümesi ve hazır gıdada satış rekabetlerinin artması ile restoran, pastane, lokanta, cafe, kulüp gibi yerlerde müşteri sayısına bağlı olarak müşterilere daha hızlı ve kaliteli hizmet sağlamak aracıyla üretilmiş, işlerin otomatik işlemesini sağlayan adisyon işletim sistemidir. Artan müşteri sayısı ile daha fazla elemana ihtiyaç duyan gıda işletmeleri, müşterilere yetişme ve masa servislerinde meydana gelecek karışıklık gibi sıkıntıları önlemek amacıyla kullanılan restoran otomasyonunu müşterilere daha iyi hizmet verdiği ve müşterilerin daha memnun olduğu araştırmalarla görülmektedir.

  Gıda satışlarının raporlandırılması ve muhasebe işlemlerinin günlük, haftalık ve aylık olarak gerçekleştirilmesini sağlayan restoran otomasyonu firmanın kâr, zarar oranlarının rahatlıkla belirlenmesini sağlar ve otomatik sistemle kayıt altına alınmasını kolaylaştırır.

  Ayrıca Tekfonet restoran otomasyon sistemi kullanılmayan restoranlarda garsonun aldığı siparişleri mutfak personeline iletmek için geçen sürede otomasyon cihazı ile çok kısa sürede sipariş bildirilir ve daha kısa sürede garson sadece siparişleri almak için personelin yanına uğrar. Bu nedenle çalışanlar için de büyük bir kolaylık sağlar.

  Pos sistemi restoran gibi mekan hizmeti sunan gıda işletmelerinin yanı sıra internet üzerinden sipariş gerçekleştiren ve paket sipariş üzerine çalışan gıda sektörünün de tercih ettiği bir yazılımdır.

  Tekfonet Restoran Otomasyon Sistemleri

  Ana Lisans: Cari hesap ve raporların alındığı, kasa satışlarını kaydedildiği Restoran otomasyon sisteminin beynidir.

  Stok Takip Modülü: işletmedeki ürünlerin stok durumu, satış sayısı, tedarik durumu, kar zarar analizi ve depo takibi gibi işlemlerin yürütülmesini sağlayan modüldür.

  Telefonla sipariş modülü: Telefonla sipariş veren müşterilerin ad, soyad, adres ve telefon gibi bilgilerinin alınmasını sağlayan modül.

  Dokunmatik PC: alınan siparişlerin kasiyer ve garsonlar tarafından rahat görünmesini, işlemlerin daha hızlı gerçekleşmesi ve doğru siparişin alınmasını sağlar.

  El Terminali: masa başında alınan siparişin ana sisteme ulaşmasını sağlayan otomasyon sistemidir.

  Adisyon Yazıcıları: Masa ya da kasada alınan siparişlerin mutfaktaki aşçıların yanına gidilmeden bu sistem sayesinde yazıcılarına aktarılmasıdır. Böylece siparişi daha hızlı bir şekilde alan garson daha çabuk servise sunar.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN