Çarşamba, Şubat 28, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Rihanna’nın güzellik sırları

  “Saçımı bir daha asla kahverengiye boyatmam”

  rihannanin_guzellik_sirlari_1[1]En ünlü şarkıcılarından Rihanna, güzellik sırlarını In Style dergisine anlattı.

  – Size güzellik bilincini ilk öğreten kişi kimdi?
  Annem. Kendisi makyözdü. Parfüm, cilt bakımı ve makyaj hakkında her şeyi bilirdi. Ama hiçbir zaman makyaj yapmama izin vermezdi. Ama ben makyaja o kadar düşkündüm ki, annem ne zaman evden ayrılacak olsa gizlice onun malzemeleriyle oynardım.

  – Görünümünüzle ilgili asla yapmayacağınız bir şey var mı?
  Kuaförlere ve makyözlere diledikleri her şeyi yapmaları serbestliğini veriyorum ama gerekirse. Bunu istediğimden pek emin değilim diyebilirim. Çünkü günün sonunda dikkati çeken yüzüm oluyor ve onun iyi gözükmesi için en doğru olanı yapmam gerekiyor.

  Kısa saç seviyor

  – Genç kızlık döneminizde stil ikonlarınız kimlerdi?
  Mariah Careya aşıktım. Bana göre o mükemmel bir kadındı. Marilyn Monroe’nun da zamansız güzelliğine hayrandım. Ve tabii Madonna’nın yaptığı her şeye… Canı ne isterse yapmasına bayılıyorum.

  – Güzelliğinizle ilgili başınıza gelen en büyük felaket neydi?
  Felaket demek doğru olmaz belki ama bir daha asla saçımı, ilk albümüm Music of the Sunın kapağındaki gibi uzatmam ve açık kahverengiye boyatmam. O zamanlar “Ne isterseniz yaparım” diyordum. Ama aslında ben görünümümle de iddialı olmayı seviyorum. O zamanki kadın ben değildim aslında. Bunu anlamak için sadece büyümem ve kendimi keşfetmem gerekti.

  Ojeden bilezikler

  – Tırnaklarınızın güzelliği ve hep bakımlı olmasıyla da dikkat çekiyorsunuz. Tırnaklarınızla bu kadar ilgilenmeye ilk ne zaman başladınız?
  Dört yaşındaydım ve bize büyükannem bakıyordu. Onu çok üzüyorduk. Sanırım bir gün bana kızmıştı ve ben de annemin odasına gittim, ojesini açtım ve parmaklarımdan kollarıma kadar bilezik şekilleri yaptım. Annem eve geldiğinde çok kızdı. Ben de çok korktum çünkü okula öyle gitmek zorunda kalacağımı sandım. Çünkü bizim evde hiçbir zaman aseton olmazdı!

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN