Saat etkinliği için değişik fikirler…

0
451

Saat etkinliği için çocuklarınızla yapabileceğiniz değişik fikirler …

Okuldan gelen çocuğunuz yarınki etkinlik konusu saat olduğunu söyledi ve ders sırasında kullanmak için Saat yapılması gerektiğini etkinlik konusunun aileyle saat yapımı olduğunu söyledi. Evet matematik dersi için çeşitli saat yapma etkinlik resimlerini sizler için derledim.

etkinlik saat yapımı 1

İlk örnekte elinizde bulunan tahtalardan aile yardımıyla yapılabilecek kolay bir model yer almaktadır. Elinizde olması gereken malzemeler : Yuvarlak şeklinde kesilmiş tahta , renkli yapışkanlar , yağlı boya ve eskiyen saatinizin akrep ve yelkovanı…

etkinlik saat yapımı 3

Yine ikinci modelimizi de farklı renklere boyayarak daha cıvıl cıvıl göz alıcı bir saat yapabilirsiniz.

Saat etkinliği

Burada da yine çocuğumuzla zevk alarak yapabileceğiniz evdeki malzemeleri kullanma imkanı sağlayan şirin bir karton saat bulunmaktadır. İhtiyacınız olan yapışkan, karton , ve makas. Hiç korkmadan sağlıklı bir şekilde çocuğunuzla eğlenerek yapabileceğiniz bu saat çocunuzun çok hoşuna gidecek.

etkinlik saat yapımı 5

Erkek çocuk annelerinin ve tabikide benim en çok hoşuma giden modellerden biri basit saat yapımı.. Kolay malzemeler kullanarak çocuklarımızın derslerinde iyi bir not almasını sağlayacak ve kitaplıkları için güzel bir model olabilir. Hem eğlenceli karakter düğmelerini kullanarak etkileyici bir etkinlik dersi oluşturabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

Bir Cevap Yazın

  Subscribe  
Bildir