Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Şamdan’ın patronu boşanmış

  İstanbul’un gözde mekanlarından Şamdan’ın sahibi Mehmet Tuna ile eşi Şehnaz Tuna İstanbul Adliyesi’nde anlaşarak boşandı

  Şehnaz Tuna geçtiğimiz yıl İstanbul 1inci Aile Mahkamesine boşanmak için başvurdu. Şehnaz Tuna eşinin kendisini aldattığını ve şiddet uyguladığını öne sürüp 3 milyon lira maddi, 3 milyon lira manevi toplam 6 milyon lira tazminat, kendisi için ayda 30 bin lira, iki çocuğu için de toplam 20 bin lira nafaka istedi. İstanbul sosyetesinin uğrak yeri Şamdanın patronu Mehmet Tuna, uzun süre mekanın müdürlüğünü de yapan eşinin istediği nafakanın çok yüksek olduğunu belirtip, şiddet ve aldatma iddialarını da reddetti.

  Bugün yapılan son duruşmaya Mehmet Tuna, avukatı Deniz Kılıç Hadimli ile katıldı. Son duruşmaya Şehnaz Tuna da geldi. Taraflar önceden varılan mutakabat gereği boşanmak istediklerini söylerken, bugüne kadar istenen üçüncü en yüksek tazminat ve nafaka olduğu belirtilen rakamlardan da Şehnaz Tuna vazgeçti. Mahkeme Şehnaz Tuna’ya ayda 2 bin 500, bir kızı ve oğlu için de bin 500’er lira olmak üzere ayda 5 bin 500 lira nafakaya hükmedip çifti boşadı. Mehmet Tuna’nın avukatı Deniz Kılıç Hadimli, müvekkilinin çocukların eğitim giderleriyle özel sağlık sigortalarını da karşılayacağı vaadinde bulundu.

  İZMİR, (DHA)

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN