Salı, Kasım 30, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Samsung Servis

  Kullanıcıların en çok şikayet ettiği durumlardan bir tanesi yetkili servisler tarafından bakım onarım işlemleri için istenilen ücret konusunda oluyor. Eğer siz de bu konuda şikayetçiyseniz ve bakım onarım üstlendiğini daha uygun fiyat olarak yaptırmak istiyorsanız özel servislerde destek alabilirsiniz.

  Özel servisler bugüne kadar herhangi bir şekilde garanti vermediği için çok fazla tercih edilmiyordu. Fakat biz ekip arkadaşlarımız ile beraber Samsung Servis ekibi olarak insanların bu düşüncelerini baştan yazmaya devam ediyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden sonra bir yıl boyunca parça değişimi ve işçilik garantisi veriyoruz. Bahsetmiş olduğumuz bu bir yıl geçerli olan süresi içerisinde herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursa 7 gün 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz bir şekilde değişim işlemleri yapabilirsiniz.

  Yedek parça bulma konusunda da herhangi bir şekilde şüpheye düşmenize de gerek yok. Firma olarak elimizde her marka ve modele ait olan cihazları bulundurduğumuz için kısa süre içerisinde temin ediyor ve uygulama işlemlerini yapmaya başlıyoruz.

  Eğer siz de Samsungservis.co ile çalışarak bugüne kadar hizmet verdiğimiz mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız hemen harekete geçebilirsiniz. Sizlere de profesyonel bir şekilde destek vermekten dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. İnternet sitemiz üzerinde bulunmakta olan içerikler sayesinde bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmaları daha yakından inceleme fırsatını sahipsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN