Perşembe, Nisan 18, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Seksi Görünmenin 4 Koşulu

  Seksi görünmek sanıldığı gibi uzun uğraşlar gerektiren bir bakımın sonucu değil, küçük detayların çarpıcı birleşimidir.

  Günün temposundan kendinize bakmaya fırsat bulamadığınızı söylüyorsanız, kendinize bahaneler uyduruyorsunuz demektir. Çünkü bakımlı ve seksi görünmek düşündüğünüz kadar zor bir iş değil!

  Bazı kadınlar vardır sürekli bakımlı, günün hangi saatinde rastlarsanız rastlayın hep güzel ve seksi görünürler. Eğer siz de bu kadınların bunu nasıl başardığına anlam veremeyenlerdenseniz, bu işi gözünde gereğinden fazla büyütüyorsunuz demektir. Çünkü birkaç ufak sihirli dokunuşla siz de onlar gibi görünebilirsiniz, hem de günün her saatinde!

  İşe kıyafetlerinizden başlayın

  Bir kadının vücut kıvrımlarını ortaya çıkarması, seksi görünmesini sağlamanın en kolay yoludur. Bunun için öncelikle kendinize bir “push up” sütyen alın. Hafif dekolte bluzlar bu sütyenle çok daha seksi görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bu muhteşem görünümü tamamlamak için bir skinny jean ya da kalem eteğe ihtiyacınız olduğunu da unutmayın.

  Seksi görünümün olmazsa olmazı; topuklu ayakkabı

  Şöyle bir dikkatli bakarsanız, “seksi görünüyor” dediğiniz kadınların çoğunun topuklu ayakkabı giydiğini fark edeceksiniz. çünkü bu tip ayakkabılar bacak boyunuzu uzatır ve çok daha hoş görünmenizi sağlar. Eğer uzun saatler ayakta durmanızı gerektiren bir işiniz varsa, platformlu ayakkabıları tercih edin. Böylece topuklu ayakkabılarınızla çok daha uzun saatler geçirebilirsiniz.

  Hayatınıza renk katın

  Seksi bir görünüme sahip olmak istiyorsanız renklerle barışmalısınız. Bunun için tepeden tırnağa rengarenk olmanız gerekemiyor hatta olmamalısınız da. Sadece kıyafetinizin bir parçası, aksesuarınız, ayakkabınız ya da çantanızın renkli olması yeterli. örneğin siyah, diz üstü sade bir elbise giydiğinizi düşünün. Normalde altına ne giyersiniz? Cevabı unutun ve ayağınıza sezonun trendi elektrik mavisi topuklu bir ayakkabı giydiğinizi düşünün. Bir anda her şey ne kadar değişti değil mi?

  Gözlerinize ve dudaklarınıza odaklanın

  Fazla makyaj yapmayı sevmiyorsanız, gözlerinizin altına gri kalem, üstüne ve içine siyah kalem sürerek buğulu bakışlar yaratın. Elbette kirpiklerinize de çok daha gür ve uzun görünmelerini sağlayacak siyah bir rimel uygulamayı ihmal etmemelisiniz. Dudaklarınıza gelince, doğal tonlarda hafif parlatıcılı bir ruj, son derece seksi görünmenizi sağlayacaktır.

  (Kaynak: Womenist.net)

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN