Salı, Şubat 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Senin Sesin, Senin Hediyen!

  Senin Sesin, Senin Hediyen!Sevdiğinize mesajınızı kendi sesinizle yollayabilseniz güzel olmaz mıydı?

  SesiniVer.com bize bu fırsatı sunuyor!

  Sitedeki birbirinden güzel kartlardan birini seçtikten sonra isterseniz yazı yazabiliyorsunuz. Ama en önemlisi yazı yazmasanız bile karta sesinizi ekleyebilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki QR Code teknolojisiyle.

  İki seçeneğiniz var, dilerseniz site üzerinden canlı canlı kaydedebilir, isterseniz önceden kaydettiğiniz sesinizi ekleyebilirsiniz. Bu arada sadece sizin sesiniz olması gerekmez, 2mb’ı geçmeyecek büyüklükteki herhangi bir ses dosyasını yollamanız mümkün. Eşinize yolladığınız kartta ilk dans müziğinizin olması hoş olmaz mıydı?Senin Sesin, Senin Hediyen! (2)

  Sesli kartın çok uygun fiyatlarla iki çeşidi var. Biri bildiğimiz kartpostal, diğeri de e-kart. E-kartı seçerseniz, kartınız e-posta olarak hem size hem de e-posta adresini verdiğiniz kişiye gönderiliyor. Üstelik anında! Kartpostalı ise iki gün içerisinde hazırlayıp, teslim edebiliyorlar.

  Bu arada kartı isterseniz doğrudan sevgilinize yollayabilirsiniz. Ya da önceden kendinize yollatıp hediyenizin yanına da ekleyebilirsiniz.

  Ödemesi de gayet kolay! Havale ve PayPal ile ödeme yapabiliyorsunuz. Dilerseniz 5 TL fark ödeyerek kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği de mevcut.

  Senin Sesin, Senin Hediyen! (1)En ilginç hediye sizinki olsun istiyorsanız veya aldığınız hediye içinize sinmediyse bu kart tam size göre!

  Detaylı bilgiler için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz:

  SesiniVer.com
  https://www.facebook.com/sesiniver
  https://twitter.com/sesiniver

  Bir bumads advertorial içeriğidir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN