Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Sevgiliniz için yapabileceğiniz 8 iyilik!

  Ona ne kadar değer verdiğinizi yeterince gösteriyor musunuz?

  İlişki önerileri her zaman en zordur. Evet hanımlar, eğer bir ilişkiniz varsa ve onu geliştirecek tavsiyelere ihtiyacınız varsa arkanıza yaslanın. Önerilerimizle birlikte sevgiliniz ya da kocanız karşınızda eriyecek.

  Arabasını yıkayın!
  Bilirsiniz, arabalar erkeklerin her şeyidir. Bu önerimizi her zaman yapmak zorunda değilsiniz fakat arabasını kirli gördüğünüzde bu iyiliğiniz onun değer verdiği şeylere ne kadar önem verdiğinizi gösterir.

  Kalbine giden yol midesinden geçer!
  Sabah ondan erken uyanın, bir tepsiye en sevdiği şeylerden hazırlayıp yatağına götürün. Ya da öğle yemeğini veya işte acıktığında elinin altında bulunması için atıştırmalıklar hazırlayın.

  Notlar bırakın!
  İlişkiniz hakkında yazdığınız küçük notlar, bir erkek için en ideal süprizlerdir. Onu ne kadar çok sevdiğinizi, en sevdiği şarkının sözleri ya da ikinizin bir resminin arkasına sevgi sözcükleri yazın. Onun odasında herhangi bir yere yapıştırabilir ya da telefonuna mesaj atabilirsiniz.

  Kirli çamaşırları ile ilgilenin!
  Her ne kadar çamaşırdan nefret etseniz de, yapabildiğiniz kadar çamaşırlarını toplamanız ona ne kadar ince olduğunuzu ve onu düşündüğünüzü gösterir.

  Kurabiyeler yapın!
  Ona kalmaya gittiğinizde evinde kurabiyeler pişirin. Bu ona annesinin evindeki kokuları hatırlatacaktır.

  Onun seveceği filmleri izleyin!
  Onunla ne zamandır bir aksiyon filmi izlemediniz? Elinizdeki kumandayı biraz da olsa ona vermenin zamanı geldi. Sizin zevkiniz olmasa da bu hareketiniz ona kendini özel hissettirecektir.

  Birlikte maç izlemek istediğinizi söyleyin!
  Bir çok kadın spor müsabakaları izlemekten hoşlanmaz. Fakat erkeklerin en zevk aldıkları çok az şeylerden biri de spor karşılaşmalarını izlemektir. Özellikle futbol maçları onlar için bir tutkudur. Onun ilgilendiği şeyleri önemsediğinizi belli etmek için ona, birlikte dizi izlemek yerine herhangi bir karşılaşmayı izlemek istediğinizi söyleyin.

  Ona gülün!
  Uzun süreli ilişkilerde genellikle çiftlerin, özellikle kadınların en çok yaptığı hatalardan biri de gülmemektir. Arada bir sebepsiz yere de olsa ona gülümseyin. Her zaman seni seviyorum demek yerine arada bir gülmeniz onu ne kadar sıcak olduğunuzu hissettirecektir.

  kaynak:hthayat.com

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN