Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Sevişmek istediklerini anlatan 7 işaret!

  Bunu dile getirmeden önce aslında hareketleri ile birçok ipucu veriyorlar…

  Birçok erkek hoşlandıkları kadınlara harekete geçme vakti olduğunu söylemekte çekinmez. Fakat bunu erkekler dilledirmeden önce, beden dilleri ile anlamanız mümkün.

  Gözler!
  Öncelikle sizinle birlikte olmak istediğini en basit olarak gözlerinden anlayabilirsiniz. Karşınızdaki adamın gözlerine dikkat edin. Böyle bir mesaj vermek istediklerinde göz bebekleri büyür.

  Baş parmak!
  Baş parmağının nerede olduğuna dikkat edin. Genellikle sizinle birlikte olmayı düşünen erkeğin baş parmakları pantolonunun kemer arasına takılıdır.

  Burun!
  Karşınızda sürekli burnuna  mı dokunuyor? Eğer nezle ya da grip problemi yoksa ve burnuna fazlaca dokunuyorsa bunun nedeni sertleşme dokuları ile burnundaki sinirlerin aralarındaki bağlardan kaynaklanıyordur.

  Ses tonu!
  Normalden daha kısık sesle konuşuyorsa, aklından sizinle birlikte olmak geçiyordur. 2010’da yapılan bir araştırmaya göre, insanlar etkilendikleri zaman kısık ses tonu ile konuşuyorlar.

  Omzunuzu tutuyor!
  Aslında görünen hedefi ne olursa olsun, aklından geçen kesinlikle sizinle birlikte olmak.

  Sarılıyor!
  Size sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılıyor ve ellerini sırtınıza mı götürüyor? Bu onun düşüncelerinin sizinle birlikte olmak istediğini gösterir.

  Dudaklar ve başı!
  Dudaklarını ısırıyor ve başını sallıyorsa, sizinle olmak fikri o sırada onun aklını başından almıştır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN