Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Sharp Servis – 444 78 56

  Sharp teknik servisi ihtiyaçlarınızda 444 78 56 çağrı merkezimizi arayarak haftanın yedi günü servis hizmeti alabilir, buzdolabı ve televizyon bakım onarım hizmeti ihtiyaçlarınızı alanında tecrübeli ekiplerimize teslim edebilirsiniz. Tüm bakım ve onarım hizmetlerimizle ilgili olarak bir yıl garanti veriyoruz. Sharp Servis olarak yıllardır uygun fiyat ve kalite odaklı modern hizmet anlayışımızla müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.
  Firmamız, kaliteli teknisyenleri ile garanti süresi dolmuş buzdolabı ve televizyon gibi cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımını kısa sürede tamamlamayı amaçlar. Çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşmede arıza yaşadığınız cihaz ve sorunun ne olduğunu ifade ederek servis talep kaydınızı oluşturabilirsiniz.
  Beklenti ve ihtiyaçlarınızın ne olduğunu belirlememizin ardından yüksek teknoloji ekipmanlarıyla donatılmış uzman ekiplerimiz sorununuzu en hızlı ve titiz şekilde çözecektir. Alanında eğitimler almış, sertifikalı ve tecrübeli çalışanlardan oluşan Sharp teknik ekibimiz sizlere en üst kalite hizmeti vermeyi amaçlar.
  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak, uygun fiyatlar ve cazip ödeme imkanlarıyla siz değerli müşterilerimize her zaman kolaylıklar sunmaktayız. Ayrıca yedek parça ve işçilikte bir yıl garanti veren firmamız, İstanbul’da yıllardır buzdolabı ve televizyon için Sharp servisi olarak faaliyet göstermekte ve her zaman kaliteli, hızlı, güvenilir ve güler yüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Uzmanlarımızla iletişime geçmek ve teknik destek almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN