Cuma, Ağustos 12, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Siyah mat oje nasıl sürülür işte birbirinden farklı modeller

  Siyah mat oje nasıl sürülür? Siyah mat oje ile birbirinden farklı modeller yapabilirsiniz

  ŞEFFAF BANTLAR KULLANIN 

  Sezonun en trend akımı glitterlar ile mat siyah ojelerin uyumunu bu sezon tırnaklarda çok görecek gibiyiz. Sen de şeffaf bant ile çerçeveleyip tırnağının dilediğin bir kısmını glitterlarla hareketlendirebilirsin. Gece dışarı çıkıyorsan işi biraz daha abartabilir, günlük kullanım için uygulayacaksan bunun gibi sade modelleri tercih edebilirsin.

  FRENCH TEKNİĞİNİ TERSİNE ÇEVİRİN

  French tekniğinin sadece şeffaf oje üzerine mat beyaz oje ile yapıldığını düşünüyorsan trendlerin çok gerisinde kaldığını üzülerek söylememiz gerekiyor. Neyse ki biz hep buradayız. Artık trend siyah mat oje ile french tekniği uygulamak. En yakın zamanda denemeyi unutma!

  AYRINTICILAR BURAYA

  Sadeliğin detaylarla bütünleştiği ve anlam kazandığı her şeye bayıldığımız gibi ojelerin üzerindeki detaylara da bayılıyoruz. Sadece siyah mat oje sürdüğün tırnaklarının üzerine kendine özgü motifler çizerek de farklı bir tarz yakalayabilirsin. Örneğin bugün kendini prenses gibi mi hissetmek istiyorsun. Kondur tırnağının üzerine altın sarısı oje ile bir taç. Mesajı almak isteyenler gününün prensesler gibi geçmesini sağlayacaktır.

  ÇATLAK GÖSTEREN OJELER  

  Farklılık arayanlara ise başka bir önerimiz var. Siyah mat ojenin üzerine parlatıcı gibi uygulanan ojeyi çatlak gösteren ojelerden uygulayarak herkesin alışık olmadığı bir görünüm elde edebilirsin. Hem pratik hem de sofistike bir görünüm için arana kan olan bu görünüm sana da taş duvarları anımsatmadı mı?

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN