Salı, Şubat 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Sizin 2013 Kararlarınız Neler?

  2012’ye “güle güle”, 2013’e “hoş geldin” derken siz nelere karar verdiniz?

  “Tartıya değil zirveye çıkacağım”, “kilolarım beni kontrol etmeyecek, ben onları kontrol edeceğim” diyenlerdenseniz, dünyanın 1 numaralı öğün yerine geçen shake’i* Formül 1 ile Herbalife tüm yıl yanınızda. Bırakın 2013 sizin yılınız olsun!

  Her yeni yıl ile hızla geride bırakılan yılların muhasebesi yapılır. Yeni yılın ilk günü için yeni kararlar alınır. Bu yıl daha sağlıklı yaşanacaktır, ilk iş o fazla kilolardan kurtulunacak, hemen o spor salonuna yazılınacak, aile ve arkadaşlar ile daha çok vakit geçirilecek, o filme gidilecek, o kitaplar okunacak, her hafta Milli Piyango bileti alınacak, sıkıntı değil para biriktirilecek, kapı pizzacıya değil aşka açılacak… Bırakın, 2013 diğer yıllardaki gibi sadece kararların alındığı değil, bu sefer uygulandığı yıl olsun. Herbalife ile bu yıl sizin yılınız olsun!

  365 gün mutluluğun formülü sizin elinizde

  Bol bol yenilip-içilen yılbaşı gecesinin ardından, yılın ilk sabahından itibaren sağlığıma ve kiloma dikkat edeceğim diyenlere sağlıklı yaşam sektörünün lider markası Herbalife’tan tam destek. Herbalife’ın Türkiye için özel ürettiği Fındık aromalı F1 Shake, günlük kalori alımının kontrol altında tutulmasına yardımcı olurken, protein ve besinlerle dengelenmiş içeriğiyle lezzetli ve sağlıklı bir öğün yerine geçiyor. Kilo Kontrolü için günde iki öğün, ideal kilonuzu korumak için günde bir öğün tüketilmesi önerilen fındık aromalı F1 Shake, C ve E vitaminleri ile selenyum ve çinko içeriğiyle oksidatif stresten korunmaya destek olurken, uzun süre tok tutuyor.

  Formül 1 Besleyici Shake ile bir öğün sadece 216 kalori

  İki çorba kaşığı toz Formül 1 Shake (yaklaşık 26 gr.) ile 250 ml. yarım yağlı süt karıştırılarak hazırlanan bu pratik ve lezzetli öğün, sadece 216 kalori içeriyor. Vanilyalısı da bulunan Formül 1 Shake’in tadı damak zevkine uygun meyveler ile daha da zenginleştirebilir, farklı tariflerle çok çeşitli lezzet alternatifler elde edilebilir.

  kutusu 21 porsiyon içeren F1 Shake’in önerilen tüketici fiyatı KDV dahil 64 TL’dir. Lionel Messi ve F.C. Barcelona Futbol Takımı’nın resmi beslenme sponsoru da olan Herbalife ürünleri, Herbalife Bağımsız Distribütörleri aracılığı ile satın alınabilir.

  * Bu sonuçlar Euromonitor International tarafından Kilo Yönetimine yönelik gıda takviyesi ürünleri kategorisinde 2006-2011 yılları arasında dünya çapındaki pazar payları için yapılan araştırma sonucu 2011 yılında yayınlanmıştır ve halen Euromonitor International isimli Pazar araştırması firmasının kayıtlarında yer almaktadır.

  ** Yapılan çalışma neticesinde yüksek miktarda protein içeren bir beslenme düzeninin parçası olarak Herbalife F1 Shake’inin kullanımının kilo kontrolünde klasik beslenme düzenlerinde uygulanan tüketilen kalorilerin sınırlandırması yönteminden daha etkili olduğu onaylanmıştır. “Kilo kontrolü ve yağsız vücut kütlesi elde etme amacıyla gıda takviyelerinin proteinle zenginleştirilmesine dair kontrollü bir deneme”. UCLA İnsan Beslenmesi Merkezi. Çalışmanın sonuçları Nutrition Journal’ın Ağustos 2008 baskısında yayınlanmıştır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN