Pazar, Ekim 24, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Sony Teknik Servis

  Sony servis olarak bilinen ve bu alanda çokça referansı bulunan firmamız, arıza yaşatan ya da bakıma ihtiyaç duyan televizyonlarınız için hizmet vermektedir. Televizyon, günümüzde artık herkesin evinde bulunmakla beraber, alternatif fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile Sony pek çok kişinin tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Cihazınız ile alakalı herhangi bir problem yaşamanız durumunda, tercih edeceğiniz markalardan birisinin de bizim markamız olduğunu biliyor muydunuz?

  Sony Teknik Servis olarak uzun yıllar önce çıkmış olduğumuz bu yolda, her yıl bir öncekinden daha mutlu müşteriler ile yolumuza devam etmekteyiz. Televizyonlarınızda yaşamış olduğunuz teknik problemlerin hepsi, kolay bir şekilde aşılmakta, tecrübeli ekibimiz hepsinin üstünden gelmektedir.

  Nasıl Çalışmaktayız?

  Firmamız, diğer birçok firmaya kıyasla çok daha avantajlı bir hizmet sunmaktadır. 1 yıl işçilik hizmeti sunan, parçaya ihtiyaç duymanız haricinde 1 yıl parça hizmeti de sunan firmamıza ulaşmak ve cihazınızı tamir ettirmek isterseniz, bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız, 444 78 56 olarak belirlenmiştir. Bu numara aracılığı ile bize ulaşabilir, ekibimizden teknik bilgi alabilir ya da randevu talep edebilirsiniz.

  Televizyonlar da sıklıkla arızalanan ürünler arasında bulunmakla beraber, doğru bir firma ile kolay bir şekilde tamir edilebilmektedir. Özel bir servis olarak kurulan firmamız, bu alanda sizlere beklediğiniz hizmeti vermekten son derece büyük bir memnuniyet duyacaktır. Yardımımız için bizi bir an önce aramanızı önermekteyiz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN