Pazartesi, Kasım 29, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Teka Servis

  Elektronik ev aletlerinizden Teka marka bulaşık makinesi, buzdolabı ya da fırın cihazlarında herhangi bir sorun yaşadığınzıda, hiçbir mağduriyet yaşamadan ve de hızlı bir şekilde sorununuzu çözmek için Teka Servis hizmetlerinde bizleri tercih edebilirsiniz. Arıza taleplerinizi bizlere bildirmenizle birlikte, bölgenizde yetkilendirilmiş özel ekibimiz hemen sizlerle iletişime geçecek ve sorun analizini yapacaktır.

  Teka Servis İletişim İçin Tıklayınız!

  Son derece profesyonel ve de tecrübeli ekip arkadaşlarımız öncelikle sorunun neden kaynaklandığını belirlemekte ve ardından da sorunun çözümü için gerekli işlemlere ve ekipmanlara karar vermektedir. Tüm bunları dahilinde ise sizlere bir fiyat sunulmakta, sizlerin de kabul etmesiyle anında sorun çözüm işlemleri başlamaktadır.

  Çok uygun fiyatlarda sunduğumuz Teka Servis hizmetimiz, sorununun durumuna göre ev/ iş yerinizde ya da kapınızdan teslim alarak götüreceğimiz atölyelerimizde sizlere sunulmaktadır. Yapılacak sorun analizlerinde tüm bu durumlara da karar verilip, öyle harekete geçilmekte, hatta olası durumlar da hesap edilmektedir.

  Sizler de sunduğumuz profesyonel ve kaliteli hizmetten çok uygun fiyatlarda yararlanmak istediğinizde, internet adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte 7 gün 24 saat boyunca hizmette olan müşteri destek hattımızı arayarak sorunlarınızı bildirebilir, arıza onarım talebi oluşturabilirsiniz. Teka Servis hizmetlerinde kalitenin, güvenilirliğin ve profesyonelliğin farkını bizler aracılığıyla yaşamak için hemen iletişime geçin.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN