Pazartesi, Temmuz 22, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Tektaş zevkiniz kişiliğinizi anlatıyor

  Seçeceğiniz tektaşın rengi, deseni ve biçimi sizin kişiliğinizden ipuçları veriyor.

  1)Klasik tektaş :Her çeşit kadın

  Klasik tektaşlar en yaygın modellerden birisidir. Taş odaklı düz modeller hemen hemen her çeşit kadın tarafından tercih edilir. Geleneksel görünümü seven kadınlar popüler, hırslı, kariyer odaklı, çekici ve sosyallerdir.

  2)3 taş: Duygusal ve ruhani kadınlar 

  3 sayısı birçok din ve inançta sembolik bir sayıdır. 3 taş, yüzüklerde dünü, bugünü ve yarını anlatır. Anlamlı ve kişisel bir yüzük isteyen kadınların tercihidir. 3 taş yüzükleri tercih eden kadınlar mistik, farkındalığı yüksek, düşünceli, olgun, romantik, duygusal, sakin ve ruhsaldır.

  3)Alternatif modeller: Modern kadınlar

  Kalın bantlı, küçük taşlı modeller daha modern bir görünümdedir. Modern, ileri görüşlü kadınların tercih ettiği bu modelleri iddialı, liderlik odaklı kadınların parmağında görebilirsiniz.

  4)Renkli taşlar: Sanatsever kadınlar

  Renkli taşlı yüzükler farklı şekil ve boyutlardadır. Safir, yakut ve zümrüt renkli taşların en popülerlerinden. Sanatçı, müzisyen ve yaratıcı kadınlar renkli taşlı yüzükleri seçerken etkileyici, duygusal, oyuncu kadınlarda tercih eder.

  5)Vintage-Antika tektaşlar: İdealist, romantik kadınlar

  Antika yüzük tercih eden kadınlar, genellikle çevre dostuve geleneklerine bağlı kişilerdir. İdealist, sanatsever, aktivist, yaratıcı, reformcu, duygusal ve romantik kadınlar da bu yüzükleri tercih eder.

  6)Düz alyans: Muhafazakar kadınlar

  Sadelik ve rahatlıktan yana olan kadınların tercih ettiği yüzükler tektaş takmaktan hoşlanmaya kadınların parmağından görülebilir. Abartısız ve sade modelleri takan kadınlar genellikle olgun, atletik, utangaç ve minimalist tiplerdir.

   

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN