Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Teoman geri dönüyormuş

  Müziği bırakan şarkıcı Teoman, Aysel Gürel’in anısına bir günlüğüne sahneye dönmeye hazırlanıyor.

  Sanatçı konserde ünlü bestecinin en sevilen bir şarkısını seslendirecek. Geçtiğimiz Ağustos ayında sahneleri bıraktığını açıklayarak hayranlarını üzen Teoman, Aysel Gürel için sahnelere geri dönüyor. Sanat dünyasının çılgın kadını, söz yazarı ve besteci Aysel Gürel’in anısına hazırlanan ‘Ayselim’ adlı albümde bir şarkı seslendirecek olan Teoman, uzunca bir aradan sonra Mayıs ayında ilk kez hayranlarının karşısına çıkacak.

  KIZLARINDAN TAM DESTEK
  Aysel Gürel’in kızları Müjde Ar ile kardeşi Mehtap Ar’ın koordinasyonunda hazırlanan albümün Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek konserde sahneye çıkacak olan Teoman Aysel Gürel’in kendisi için yazdığı şarkıları seslendirecek.

  ÜNLÜ YAĞMURU
  Başarılı sanatçı Aysel Gürel’in anılacağı konserde Teoman’ın yanı sıra, Tarkan, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Candan Erçetin, Nilüfer, Ata Demirer, Yaşar ve Sertab Erener gibi ünlüler de sanatçının en çok sevilen şarkılarını seslendirecekler.

  ŞARKILAR SEÇİLDİ
  Bir süredir şarkı seçimleriyle ilgili karar aşamasında olan sanatçılardan Sertab Erener, Ajda Pekkan ve Ata Demirer-Müjde Ar ikilisi şarkılarını seçti. Sertab Erener, ‘Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam’, Tarkan ‘Hadi Bakalım’, Ata Demirer ve Müjde Ar ise ‘Sitem’ adlı parçaları seslendirecek.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN