Cuma, Eylül 24, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Titanik geri döndü!

  Oyuncu Kate Winslet ve yönetmen James Cameron filmin 3 boyutlu öngösterimi için Londra Royal Albert Salonu’nun önünde kırmızı halı üzerindeydiler.

  1997 yapımı dram filmi, İngiliz sinemalarında Nisan ayında geminin batışının 100. yılında 3 boyutlu olarak gösterime girecek.

  52 yıl sonra bir ilke imza atan ve dünyanın en derin çukuruna (yaklaşık 11km) dalan filmin yönetmeni James Cameron ayağının tozuyla geldiği 3 boyutlu versiyon hakkında, “Deneyimi başka bir boyuta taşıyacak” açıklamasını yaptı.

  Filmle ilgili duygularını dile getiren ünlü aktris film gösterimi hakkında “Sanki bize hayatınızın belirli bir döneminin 3 senesini göstereceğiz” demişler gibi hissediyorum diyor. Winslet bundan 15 sene önce vizyona giren filmdeki performansı hakkında “Amerikan aksanım berbattı” açıklamasını yaptı. Rol arkadaşı Leonardo Di Caprio hakkında da “Leo hayatımın büyük bir parçası. Filmin bana kazandırdığı Leo gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım” dedi.

  Giydiği kıyafet ile beğeni toplayan Winslet’in takıları İngiliz mücevher markası Charles Goode & Son, elbisesinin tasarımcısı ise düşes Kate’i de giydiren Jennt Packham.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN