Cumartesi, Eylül 25, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Tolga Çevik’in Özel Tasarım Mercedes’i

  Başarılı Oyuncu Tolga Çevik, içi altın kaplama bir Mercedes’in sahibi oldu. İşte kime niyet kime kısmet dedirten hikâye.

  Tolga Çevik, geçtiğimiz günlerde “kime niyet kime kısmet” sözünü resmen yaşadı. Katar şeyhinin eşi için üretilen bir minibüs Çevik’e nasip oldu.

  Birçok ünlü gibi Tolga Çevik’in de araçtaki tercihi VIP minibüs oldu. Ancak komedyenin Mercedes marka minibüsü, diğer minibüslere göre hayli gösterişli. Katar şeyhinin eşi için Bursa’da uzatılıp içerisi yeniden dizayn edilen minibüs, gümrükten çıkartılamayınca firma sahipleri tarafından internetten satışa sunuldu.

  GÖRÜR GÖRMEZ VURULDU

  İçerisi altın kaplama VIP minibüsü görür görmez yetkilileri arayan Tolga Çevik, araca 170 bin TL’ye sahip oldu. gece24.com’un haberine göre ünlü komedyen Mercedes marka VIP minibüsü seyahatlerinde sıkça kullanacak.

  Şehirler arası yolculuklarda ve ailesiyle çıkacağı uzun yol seyahatleri için bu lüks aracı satın alan Tolga Çevik, yol boyunca film keyfi yapacağını söylüyor.

  İçerisinde küçük bir banyosu bulunan aracın, lavabodan fırçalığa kadar her detayı altın kaplama olarak yapıldı.

  Koltukları deri olan minibüsün içerisinde 3 adet farklı boyutlarda televizyon da bulunuyor.

  Minibüsün tuvaleti, en lüks otelleri bile sollayacak türden.

  OTOMOBiLDE LÜKSÜ SEViYOR

  Lüks minibüsüyle dikkat çeken Tolga Çevik’in, kendisine ait yaklaşık 400 bin TL değerinde Porsche marka aracı da bulunuyor

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN