Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Toshiba Servis

  Toshiba yakından tanıdığımız televizyon ve klima markası olup, sizlere en son çıkan teknolojik ürünleri sunmaktadır. Bu şekilde kolay ve faydalı kullanım alanı oluştururken sürekli olarak aktif bir şekilde teknolojinin sunduğu olanakları değerlendirmektedir. Ürünlerini özenli şekil de üreterek müşterisine sunan ve bununla birlikte oldukça müşteri kapasitesi bulunan Toshiba markasından ihtiyacınız olan ürünleri tereddütsüz alabilirsiniz.

  Toshiba Servis Hizmeti İçin Tıkla!

  Firmamız sizlere Toshiba Servis olarak kalıcı ve çözüm odaklı hizmet vermekte olup, bu hizmeti verirken aynı zaman da alanında eğitimli ve profesyonel kişiler ile çalışmaktadır. Çözüm odaklı sunulan her hizmetimiz tamimiyle sizlerin memnun olması ve oluşan sorunun çözülmesi adın a yapılmaktadır. Ürünlerinizde meydana gelen sorunları öncelikle tespit edip, daha sonra çözümü anlık olarak algılayarak sizlere hemen çözümleri sunmaktadır. Yapılması gereken işlemleri uzun süreli kullanım için yaparak, sizlere kaliteli hizmet sunduğunu garantilemektedir.

  Firmamızdan hizmet almak için web sitemizi giriş yaparak detaylı bilgi alabilirken aynı zaman çağrı merkezi numaramızı da alarak, 7/24 çağrı merkezimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde herhangi bir arızada bizlere bildirmeniz oldukça kolay olup, sizleri kısa sürede ziyaret etmemizi sağlayabilirsiniz.

  Toshiba Servis olarak değişen herhangi bir parça olduğun da sizlere 1 yıl garanti sunmaktadır. Bu durum ise sizleri güvence altına alarak herhangi bir şekilde tekrar eden parça arızasın da ücretsiz değişim garantisi bulunmamaktadır. Bizlere hemen ulaşarak hizmetimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN