Pazartesi, Nisan 15, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Türkiye güzelini seçiyor..

  Star TV tarafından düzenlenen “Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması”‘nın finalistleri kampta…

  Star TV tarafından düzenlenen “Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması”‘nın finalistleri kampta. Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil edecek güzellerimiz kampta yarışmaya hazırlanıyor.

  Star TV tarafından düzenlenen Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması’nın finalistleri kampta. Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil etmek ve büyüleyici bir dünyaya adım atmak için yarışmaya başvuran ve seçmeleri başarıyla geçen güzeller Şile Gardens Hotel’de kampta yarışmaya hazırlanıyor.
  31 Mayıs Perşembe gecesi Star TV’den canlı yayınlanacak finalde yarışacak 20 kız arasında yer almak için güzelleri yoğun ve zorlu bir kamp dönemi geçiriyor. İkisi yedek 26 yarışmacı ile başlayan, sonra 24 yarışmacı ile devam eden kamptan her hafta 1 güzel yarışmaya veda ediyor….

  Kamp günlükleri saat 15:30-16:30 arasında hafta içi her gün Star’da ekrana geliyor.

  İşte Miss Turkey 2012 kampına katılan 24 güzelin isimleri: Açalya Samyeli Danoğlu (20,İstanbul), Gizem Kayalı (18, Kırklareli), Gizem Bölük (19, İzmir), Çağıl Özge Özkul (23, Ankara), Merve Sarı (22, İstanbul), Ilknur Melis Durasi (22, İstanbul), Çağla Zoralıoğlu (21, Ankara), Elif Merve Çolak (24, İstanbul), Begüm Zabun (20, İstanbul), Tuğçe Kurşunoğlu (19, İstanbul), Berna Özkeskin (20, Ordu), Buket Açikgöz (23, İstanbul), Semiha Bezek (19, İstanbul), Meltem Tüzüner (23, Almanya), Şimal Yavuz (23, İstanbul), Gözde Coşkun (20, İstanbul), Gamze Balım (18, İzmir), Melisa Kavsak (19, İstanbul), Merve Akman (24, Antalya), Ceren Yılmaz (21, İstanbul), Çağla Dikici (21, İstanbul), Buse Varol (22, Manisa), Öykü Bulut (22, İzmir), Gülşah Yavuz (25, İstanbul).

  NASIL YARIŞACAKLAR?

  24 kızla başlayan kampta kızlar, sıkı bir diyet programı uyguluyor, günlük sporlarını yapıyor, final için koreografi çalışıyor ve kendilerine verilen çeşitli görevleri yerine getiriyorlar.

  Bütün bu verilen görevlerdeki perfarmans ve yarışmacının kampta gösterdiği gelişmeye bakarak 1 güzeli eliyor. Mayıs ayı sonuna kadar 4 yarışmacı finallere veda edecek. Türkiye’nin en güzel kızları 31 Mayıs gecesi Star canlı yayınında 20 yarışması arasından seçilecek.

  İLK DÖRT TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

  Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi “Miss World” (Dünya Güzellik), ikinci güzel “Miss Universe ” (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel ise “Miss Earth”‘de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel “Miss International” ilan edilecek.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN