Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Ümraniye Halı Yıkama Firması

  Yüzlerce dokucu ve binlerce deseni ile evleri süslerken daha konforlu bir yaşam alanı sunmaya yardımcı olan halılar, bulundukları yer itibari ile aynı zamanda en çok tozlanan ve kirlenen eşyalardandır.

  Evde yapılan temizlik işleri bazen kirleri çıkarmadığı gibi halı yüzeyine daha çok yayılmasına neden olabilir. Ayrıca halıyı elle basit yöntemlerle yıkamak sadece üzerindeki tozların gitmesine neden olurken bakteri ve kirin halı dibine çökmesini sağlar. Halının dokusuna uygun şampuan kullanılmadığında halı canlılığını kaybedip dokusu bozulurken yapılan temizlikte istenilen sonuç da felakete dönüşebilmektedir. Ev felaketlerinden korunmak için ise halı yıkama firmaları ile görüşmeyi uygun görürsünüz. Size sizin eşyalarınıza sizin kadar değer vermeyen firmalarla karşılaşmanız durumunda bu işi gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş firmalara da olan güveniniz sarsılabilir.

  Tüm bu olası sıkıntıları düşünerek ve bu sıkıntıların önüne geçmek için kurulan Ümraniye halı yıkama firması, müşterilere kaliteli hizmet sunmaktadır.

  Halılar Nasıl Yıkanır?

  Her halının dokusuna uygun şampuanlar kullanılarak halının dokusunu ve boyasını koruması sağlanır. Ayrıca kullanılan bitkisel şampuanlar ile halı yıkayan Ümraniye halı yıkama firması, sağlıklı bir hizmet sunar. Halının görünümünü etkileyecek solma, renk akıtması ve halının sertleşmesi gibi durumların oluşmaması için gerekli önlemler alınır. Ayrıca teknolojik gelişmeleri takip ederek alanında en iyi teknoloji makinelerinin kullanılması ile daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektir. Bunun yanında teknoloji dilinden anlayan eğitimli elemanlar çalıştırılarak müşteri memnuniyeti tam olarak sağlanır. Eğitimli olmayan elemanlara halılar teslim edilmez. Bu konuda firma oldukça titiz davranırken, müşteri memnuniyetinin yanı sıra kendi kalitesini de üst seviyeye taşımak için özenle hareket eder.

  Mekan Halı Yıkama Hizmetinizde!

  Bir telefonla, elemanlarımız kapınıza kadar gelir ve aynı özenle halılar sahiplerine temiz bir şekilde teslim edilir. Teslimat sırasında firmanın sunduğu kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği ile kartla ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7/24 hizmet veren firma fiyat listesine de site üzerinden göz atabilirsiniz. Her türlü halıya göre belirlenmiş cazip fiyatlarla Ümraniye halı yıkama firması, müşterilerine üst seviye hizmet sunmaktadır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN