Cumartesi, Eylül 25, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Ünlüler ve tuhaf fobileri!

  Böcek, yükseklik ve yılanlardan korkulan fobiler ünlülerin bu fobilerinden sonra size çok basit gelecek. Kristen Stewart’tan Pamela Anderson’a kadar ünlülerin tuhaf fobileri…

  Kristen Stewart ve atlar…
  Önümüzdeki aylarda vizyona girecek “Snow White and the Huntsman” filminde Alacakaranlık filminin güzel yıldızı Kristen Stewart peri masallarında prensin gelip öperek onu kurtarmasını bekleyen kızların aksine, hayatı için savaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda, WonderCon’a yaptığı açıklamada, ünlü oyuncu, at binme sahnelerinin dayanılmaz olduğunu söyledi. Korkusunun küçüklüğünde kötü bir şekilde attan düşmesinden kaynaklandığını söyleyen ünlü aktris, film çekimleri sırasında bu korkusunu aklına getirmemeye çalıştığını ve sonuca odaklandığını söyledi.

  Billy Bob Thornton ve antik eşyalar…
  Onu rockçı imajıyla sert bir adam olarak tanıyoruz. Bir şeyden korkuyor olabileceği aklımıza gelmez. Thornton’ın bir zamanlar Independent gazetesine yaptığı açıklamalarda, ejderhalı komodinlere dayanamadığını söylemiş. Amerikan malı antikalardan çok Fransız üretimi antikalara karşı fobisi olduğunu söyleyen Billy, antika eşyayı bir kilometre öteden tanıdığını söylüyor.

  Pamela Anderson ve aynalar…
  Vücuduyla erkeklerin aklını başından alan Pam’in korkusu ise aynalar. Eisoptrophobia yani ayna korkusu olan yıldız yaptığı açıklamada “Aynaları sevmiyorum. Kendimi televizyonda izlemekte hoşuma gitmiyor. Herhangi bir şekilde kendimi görürsem, televizyonu kapar aniden odadan çıkarım” diyor.

  Orlando Bloom ve domuzlar…
  Yüzüklerin Efendisi’nde canavarvari Orcs’larla korkusuzca savaşan Orlando Bloom, Kingdom of Heaven filmlerinin setinde aniden ortaya çıkan domuzlar yüzünden seti terk etmiş.

  Nicole Kidman ve kelebekler…
  Kırmızı Değirmen filminin aktristinin korkusu kelebekler. “Küçükken okuldan geldiğimde bazen görebileceğiniz kelebek bahçe girişindeki çitin kapısının üzerinde olurdu. O yüzden çiti tırmanırdım” diyerek korkusunun ne denli büyük olduğunu gözler önüne seriyor.

  Christina Ricci ve iç mekân bitkileri…
  Ünlü aktris hayaletlerden değil bitkilerden korkuyor. Korkusunun nedeni ise iç mekân bitkilerini pis ve kötü bulması.

  Tyra Banks ve yunuslar…
  2006 yılında kendi adıyla yayınlanan programında izleyicilerinin korkularına yenmelerine yardımcı olmak için hazırladığı bölümde, izleyicilerin korkularını ortaya dökmesi ile Banks korkusunu dile getirdi. “Sizin için yunuslar çok sevimli ve cana yakın görünebilir ama benim için kesinlikle öyle değil. Onları gördüğümde panik oluyorum” dedi.

  Oprah ve sakızlar…
  Küçüklüğünden beri ünlü televizyon programcısının en büyük korkusu sakızlar. Anneannesinin dolaplarının arka kısımlarında eriyen sakızlar yüzünden oluşan korku midesini bulandırıyormuş. Winfrey’in fobisi o kadar şiddetli ki, bir gün evine yemeğe gelen misafiri tabağın kenarına ağzından sakızı çıkarıp koyunca, ünlü yıldız misafir gittikten sonra tabağı atmış.

  Carmen Electra ve su…
  Sahil Güvenlik dizisinin güzel cankurtaranının en büyük korkusu su. Okyanus kenarında sahilden ayrılamayan yıldız, ayrıldığı takdirde panik olduğunu ve korktuğunu söylüyor.

  Johnny Depp ve palyoçolar…
  Ünlü aktör palyaço korkusunu yenmek için evinin her tarafına üzerinde palyaço olan materyaller yerleştirmiş. Depp, onları sürekli gördüğünde korkusunu yeneceğini düşünüyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN