Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Üsküdar Airfel Kombi Servis Merkezi

  Klimalar, modern çağın en önemli iklimlendirme teknolojileri arasında yer alır. Kış aylarında ısınma, yaz aylarında ise serinleme gereksinimlerinin karşılanabilmesine yardımcı olan klima teknolojilerinde bir dünya markası olan Airfel markasının birbirinden geniş fonksiyonlara sahip olan tüm modellerine ilişkin olarak Airfel Servis merkezi bünyemizde kaliteli onarım ve diğer servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle de cihazınızın kullanım ömrünün daha uzun olması ve bununla birlikte ürününüzün bu kullanım süreci içerisinde en yüksek verimliliği verebilmesini temel alan servis müdahalelerimizde sadece orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiriyoruz.
  Sadece klima arızası onarım müdahaleleri ile sınırlı kalmayan Airfel Servis Üsküdar merkezi hizmetlerimizin yelpazesi çok daha geniştir. Özellikle de standart kullanım dahilinde yılda en az 2 defa gerçekleştirilmesi gereken klima bakım işlemlerinin takibini sizler adına özel servis bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Böylelikle klimanızın bakımını aksatmanızdan kaynaklı olarak yaşayabileceğiniz verim kayıpları ya da yüksek faturalar ile de karşı karşıya kalmazsınız. Üstelik profesyonel standartlarda gerçekleştirilen klima bakım müdahalelerimizde, ürününüzün verimliliğinin her zaman en yüksek kapasitede olmasını sağlıyoruz.
  Ayrıca Airfel markalı klimalarınız ile ilgili olarak servisimizden talep ettiğiniz tüm müdahaleler ile ilgili olarak garanti uygulamasında bulunuyoruz. Yani klimanızda yaptığımız tüm parça değişimleri ya da onarım müdahaleleri ile ilgili olarak olası tekrarlamalara karşı servis bünyemizde klimanızı güvence altına alarak, sizlere dünya standartlarında klima servisi hizmetlerinden yararlanabilmenize olanak veriyoruz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN