Pazartesi, Kasım 29, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Uykuda Yağlarınızı Yakan Maydonoz Kürü ….

  Kilolarımız artık bize ağır gelmeye başladı ve yorucu egzersizlerle uğraşmaya haliniz kalmadıysa bu kür tam da size göre.. 

  Kaynatılmış maydonoz suyu ile uykuda iken bile yağlarımız harekete geçip eriyor. Yapılması gereken bu tarifi hazırlamak. Her gün kalorili yiyeceklerden kaçınmanızın yanı sıra gece yatmadan 2 – 3 saat önce yemek yememye dikkat etmelisiniz. Uygulamadaki yağ yakan kürün etkilerini kısa sürede göreceksiniz.

  Maydonoz Kürü Nasıl Yapılır 

  Bu yağ yakan kürü hazırlarken öncelikle maydonozları güzelce yıkıyoruz. Vaktiniz var ise geceden sirkeli suda bekletin. Sonrasında yarım litre su ile kısık ateşte kaynatılır. Bu kaynatılan su 10 dakika boyunca dinlenmeye bırakılır. Maydonoz kürü suyu 10 dakika bekletildikten sonra istediğiniz bir zamanda içebilirsiniz. gün boyunca yani 24 saat içinde istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Bu kürün bünyeye yada vücudunuza hiç bir zararı yoktur. Tam tersi fazla toksinleri ve yağları atmaya yardımcı olur.

  en çok dikkat edilmesi gereken ise gece yatmadan mutlaka tüketilmelidir. Etkisini bu şekilde daha fazla hissedip verim alabilirsiniz.

  Yağları Yakan Maydonoz Kürü Faydaları 

  Maydonoz suyu kürü sadece fazla yağları yakmakla kalmıyor karın ağrısına, böbrek taşları veya kum dökülmesine yardımcı oluyor. Maydonozun içerinde bulunan mineraller ayrıca cildimize detoks yapıyor ve düzenli kullanıldığı zaman kırışıklıklardan kurtarıcı bir hediye oluyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN