Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Venüs İkizler Burcunda


  Sevgili Okurlarımız,

  Venüs gezegeni, ruhumuzun cömert yanının, bir başka insanla paylaşma duygumuzun ve hayatın zevkli, lezzetli yanlarını tadabilme lüksümüzün Astrolojik temsilcisidir. Venüsün zodyakta bir turunu tamamlaması için 225 gün geçmesi gerekir. Duygularımızla renklenen hayatımız, kendimize gösterdiğimiz özen ve bir başka insanla olan bütünleşme duygumuz hep onun yansıttığı enerjiyle şekillenir. Doğum haritanızda güçlü konumda olan bir Venüs, sanatsal yeteneklerinizi, huzur ve uyum duygunuzu, değerlerinize sahip çıkmanızı ve kendiniz kadar bir başkasına da önem vermenizi, aşkta mutlu olmak için paylaşma olgusunu temel almanızı sağlayan en önemli fenomendir.

  3 Nisan saat 18:18 itibariyle  İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Venüs gezegeni, 15 Mayıs tarihinde geri harekete geçecektir.  İlişki kurabilme biçiminizde kültürel paylaşmayı, aşkta mantıklı düşünmeyi ve sosyal ilişkilerinize önem vermenizi sağlayacaktır. Yüzeysel ve fazla derinleşmeyen aşklar yaşamak isteyecek, kalıcı ve temeli sağlam sevgiler yerine arkadaşlık olgusu içinde paylaşımları önemseyeceğiz. Kimi zaman gelir geçer aşkların peşinde koşacak, kimi zaman yaşadığımız sevgiyi mantıklı bir şekilde gözden geçireceğiz. Fakat şu var ki, aşkta özgürleşeceğiz ve gönlümüzü eğlendirmekten yana olacağız.

  Hepinize iletişim dolu, hareketli, keyifli bir dönem geçirmenizi diliyor, temeli güçlü olan sevginizi her şeye rağmen korumanızı, aşkta mutluluk ve huzur bulmanızı diliyorum.

  iremSu
  Astroloji Danışmanı

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN