Yakışıklı erkeklerin olduğu 10 şehir

0
358

yakışıklı erkeklerin olduğu şehirler 1Milan

Milanlı erkekler de, en yakışıklı erkekler sıralamasında yer alıyor. Dökülmeyen saçlar ve düzgün yüz hatlarıyla iyi genlere sahip Milanlı erkekler. İtalya’nın eski başbakanı Berlusconi, kadınların Milanlı erkekleri çekici bulmasındaki en büyük etken.

milan yakışıklısı

Berlin

Zekâları ve hemcinslerinden daha orijinal bulunmalarından dolayı Alman erkekler çok beğeniliyor. Kadınların Alman erkekleri çekici bulmasında Michael Schumacher’in payı büyük.

berlin yakışıklısı

Madrid

Sıradışı gece hayatı ve leziz yemekleriyle Madrid gidip de unutulmayan şehirlerden biri kadınlar için. Ve tabii ki erkekler! Eğer Javier Bardem’i siz de çekici buluyorsanız, Madrid’de her köşe başında ve her sokakta birden fazla Javier görmeniz mümkün.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sydney

Güneş, nefes kesen plajlar ve akıl karıştıran gece hayatı sizin için cezbediciyse, Sydney’e mutlaka gitmelisiniz. Hem belki Hugh Jackman’la karşılaşırsınız, belli mi olur…

sdyney yakışıklısı

Buenos Aires

Şaşırtıcı bir sonuç da Buenos Aires’ten geliyor. Asla sonu gelmeyen gece hayatı ve hafızalarda güzel anılar bırakan mekanlarıyla olan Buenos Aires’in erkekleri de kadınlar için çekici durumda. Belki inanamayacaksınız ama Buenos Aires’e karşı oluşan sempatinin en büyük nedeni efsane futbolcu Maradona.

Buenos Aires yakışıklısı

Lisbon

Metroseksüel şehirlerden biri olan Lisbon’un erkekleri de tarz, çağdaş ve geleneksel özelliklerini de canlı tutan karakterdeler. Bu yüzden Lisbonlu erkekler beğeniliyor. Christiano Ronaldo, Lisbon erkeklerine iyi bir örnek.

Lisbon yakışıklısı

Amsterdam

Bisiklet sevenlerin ve kahve tutkusu olanların bayılacağı bir kültür şehri Amsterdam. Su kanallarında romantizmle beraber Amsterdamlı erkekler yakışıklı milletler topluluğunda yer alıyor.

Amsterdam yakışıklısı

New York

Tartışmasız en yakışıklı erkeklerin yaşadığı şehir New York! Her milletten erkeğe rastlayabileceğiniz bu şehirde, hayatınızın aşkı olacak erkeğe rastlamanız garanti. Ama uyaralım, New York’ta bekar kadın nüfusu, bekar erkeklerden fazla.

New York yakışıklısı

Stockholm

İskandinav ülkeleri, yakışıklı erkekler konusunda lider durumda. Fakat Stockholm, bütün şehirleri geride bırakıyor. Kuzey kasvetinin verdiği gizem ve bunalımlı hayat tarzının getirdiği muğlak tavırlar, erkekleri kadınlar için cazip hale getiriyor. True Blood’ın yıldızı Alexander Skarsgard, kadınların taptığı yakışıklı Stockholm erkeğine en güzel örnek.

Stockholm yskışıklısı
 

Bir Cevap Yazın

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments