Pazar, Haziran 13, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Yasemin Sakallıoğlu vineları ve videoları…

  Yasemin sakallıoğlu vıne ve şarkıları çok popüler…

  yasemin sakallıoğlu vıne 1Yeni dönemin popüler video anlayışı kısa videolarla hayattan kesintilerini paylaşan , bunuda komik anlatımlarla süsleyen gençlerin videoları aldı başını gidiyor. Bu güzel videoların fenomen olduğu bir isim daha Yasemin Sakallıoğlu oldukça popüler olmuş durumda ve benimde ilgimi çeken bu güzel sesli kadın Yasemin Sakallıoğlu’nu sizler için konu almak istedim. Şimdi ilk önce lazca konu anlatımlarıyla beğenip ardından sesine hayran kaldığım bu genç kız Yasemin Sakallıoğlu, bekar olup oldukça ilgi gören popüleritesiyle aldı yürüyor. Siz değerli okuyucuların bu güzel hatunun sesinden harika lazca eserleri dinlemenizi tavsiye eder , bu aradada vınelarını ziyaret etmenizi tavsiye ederim..

  Güzel ses Yasemin sakallıoğlu yeni gernçliğin fenomenleri olmaya aday olup benimde oldukça beğendiğim bir ses olarak sizlerle bir videosunu paylaşmak istedim.

  Yasemin sakallıoğlu şarkıları..

  Şu karşıki dağda lambalar yanar
  Lambanın şavkına da Fadimem
  Sevgilim yazar
  Ayletme beni söyletme beni
  Alçak yüksek tepede Fadimem
  Bekletme beni
  Şu karşıki dağda kuzular meler
  Kuzu sesi değildir Fadimem
  Ömürler biter
  Ayletme beni söyletme beni
  Alçak yüksek tepede Fadimem
  Bekletme beni.

  Kaynak: <a href=’http://www.akormerkezi.com/cahit-berkay-ayletme-beni-sarki-sozu_sarki-tplfnn.html’>http://www.akormerkezi.com/cahit-berkay-ayletme-beni-sarki-sozu_sarki-tplfnn.html</a>

  http://www.youtube.com/watch?v=Gq3WaUoteQI

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN