Pazartesi, Temmuz 22, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Yatak Odanızı Mükemmel Gösteren Raylı Dolaplar

  Raylı sistem dolaplarla yatak odalarınızı mükemmel gösterebilirsiniz.   Özel tasarım aynalı ve aynasız modeller için firmamız beklentilerinizi ideal şekilde karşılayacaktır.

  Yatak Odalarınızda Hacimli Dolaplar

  Bir dolabın hacimli olması  ortamı toparlaması açısından son derece önemlidir.  Birçok kullanılmayan malzemeyi, zamanı gelince çıkarmak üzere raylı dolap   sistemi ile saklayabilirsiniz. Depolama alanı geniş bu dolap modelleri hacim açısındn iç genişliği sayesinde çarşaflar, battaniyeler, iç çamaşırları, kışlık ve yazlık elbiseler gibi tek ya da iki kişiye göre belirlenebilmektedir.  Bazı müşterilerimiz özel tasarım dolap sipariş verdiği için ortalamadan daha büyük hacime sahip dolaplar da yaptırabilmektedir. Özellikle çok geniş yatak odalarında hemen her malzemenin depolanacağı bu alanlar hem işlevsel hem de göze hitap etmesi açısından  önemlidir. Maksimum alan çıkarmak için teknik anlamda tecrübeli ekibimiz istenen sonucu almanızı sağlayacaktır. Mekandan da tasarruf imkanı ile ideal yatak odaları oluşturabilirsiniz. Doğru ölçüleri belirlemek için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

  Asansör Askılık Sistemi Özel Dokunuşlar

  Kıyafetlerin ütülü kalmasını sağlayan asansör askılı sistemler, pratik bir iç tasarımla zaman kazandıran bir bölümdür. Raylı dolaplarda bu uygulama gün içerisinde hazırlanma sürecinizi destekler.Uzun süre kıyafetlerinizin buruşmadan kalmasını sağlar.Takılar,eşarplar,kıravatlar askılık bünyesinde rahatlıkla depolanabilmektedir.Aydınlatma gibi iç üniteleri de olan bu dolap modellerinden bazıları ayna ile odanızı daha da geniş gösterebilmektedir. Firmamızda bulunan modeller iç ünite malzemeleri kalitelidir ve kişinin stil beklentilerini karşılamaktadır.

  Beğendiğiniz Tasarımı Hayata Geçiriyoruz

  Tasarım açısından %100 müşteri memnuniyeti  veren çalışmalar içerisindeyiz ve sizin beğenileriniz firmamız için en önemli ilkelerden biridir.  Uzun vadede dolap modellerini kaliteli malzemeden hazırlamaktayız. Neme dayanıklı ürün gövdeleri, dış yüzey ve diğer ayrıntılarda görsel ve kullanım açısından avantajlar sunmaktayız. Ne tür bir ürün düşündüğünüzü firmamıza ileterek sonuç alabilirsiniz.

  Sürgülü Kullanım Avantajı Neler

  Sürgülü dolap kullanımı birden popüler hale gelmiştir ve bunda en büyük etken, hem kapak açma kapama esnasında yer kaplamaması hem de kolayca açılıp kapanmasıdır. Hafif itekleyerek ya da çekerek kapak açılır ve kapanır. Raylı sistem dolapların kapakları bu şekilde gider gelir ve dışarı doğru alan kaplamaz.  Sürgü olmayan modellerde kapak açıldığı zaman odadaki bir kısım alanı da kaplar ve hareket alanı daralmaktadır. Eğer odanız küçük ya da ortalama boylardaysa bu durum daha da sıkıntı verebilir. Sürgülü kullanım zaman ve mekan kazandırır.Land da  sürgülü bölümler ve dolabın geneli kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

  Bol Çekmeceli Ekonomik Tasarımlar

  Ray dolap modelleri arasından seçim yaparken, eğer iç çamaşırı ve şapka, bere, atkı, çorap benzeri malzemeleriniz çok fazlaysa, aksesuarlar çoksa bol çekmeceli ürünlerden almanız önerilir.Birçok çeşit malzemenin bir arada olduğu ekonomik raylı sistem dolaplar için firmamıza dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

   

   

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN