Pazartesi, Temmuz 22, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Yaz aylarıda geliyor artık ..Aşık olmalı doya doya..

  Sokaklardaki iğde ağaçlarının ve çeşitli çiçek kokularının sardığı bu son bahar aylarını öyle içten yaşayalımki sevmeyi sevilmeyi fısıldıyor adeta.

  Ben mesela eşime bir kez daha aşık olasım geliyor bu aylarda ‘ben her bahar aşık olurum’ şarkısında olduğu gibi.Allahıma çok şükür onunla evliyim ve binlerce şükür  2 yavrum var sebebide ”o”…Allahım bu günlerde aşık olanların dileklerini diledikleri gibi kabul eder inşaallah..

  Öyle bir aşık olmalı öyle bir sevmeliki ona yeri geldiğinde gitme diyebilme cesaretini gösterebilmeli insan..Her şeyi yeri geldiğinde söylemek yerine bazende içinde tutup farzı misal susup oturmak gerekir.

  Erkeğin sakinleşmesini beklemek yerine dur durak bilmeden konuşmaya devam etmek yanlışolan bir yoldur bence..doğru yolu herkes kendine göre bilir ve uygular ama aşıksan ve her bahar aylarında tazelenecek kadar değerli bir aşığınız varsa emin olun sadece doğru zamanı kollayın susun…

  Bulunmaz hint kumaşı değildir herkes evet ama senin aşıkına laik olabilmişse; emin ol o artık hint kumaşı parçası varsayılmıştır artık..

  Tut bırakma sakın.eminsen doğru aşkı bulabildiğinden sakınha sakın bırakma gerçek aşk dedikleri şey bir kere yaşanır ve evet kesinlikle insanın hayatına bir daha uğramıyor malesef.Bende bunu bulup sımsıkı yapışanlardanım kesinlikle….

  Sizde doğruyu ayırt etmeye çalışmak yerine bulduğunuzu sahiplenmeye çalışın ve elinizdekinin kıymetini bilin..

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN