Perşembe, Nisan 18, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Yeni sezonun öne çıkan denim trendleri

  Her sezonun kurtarıcı parçalarından olan denimler, bu sezonda da birbirinden farklı seçeneklerle karşımızda.

  Denim, moda dünyasının olmazsa olması… Değişen sezon, değişen trendler ne olursa olsun denim parçalar kendini o döneme uyarmayı başarıyor. Şıklık ve rahatlığın bir arada sunulduğu kotlar bu sezonda farklı modellerle çıkıyor karşımıza.

  Özellikle geçen sezondan etkisini sürdüren “cigarette” olarak geçen dar ve bileğe kadar uzanan modeller bu sene de yerini koruyor. Ayrıca yıllardır değişmeyen dar gelip paçasına doğru bollaşan, sert ütü izi bulunan ve topuklu ayakkabıyla giyildiğinde ayakkabının görünmediği modeller bu sene yine çok moda. Bunların dışında geçtiğimiz yıllarda moda olan yırtık modeller bu sezonda da karşımıza çıkıyor.

  Denim denince akla gelene diğer parçalar; denim ceket ve gömlekler oluyor. Denim ceketler genel bir geçerliliğe sahip olduğundan hiç eskimiyor ve kesinlikle her kadının bir deninm cekete sahip olması gerekiyor. Denim gömlekler ise sezonun en hit parçalarından… Özellikle son düğmesine kadar iliklenerek giyilen kot gömlekleri sezonda çok sık görmemiz mümkün.

  Yaz aylarının olmazsa olmazı denim şort ve etekler her zamanki yerlerini koruyor. Ancak bu sezon kot şortlar daha fazla ön planda… Ayrıca denim parçalı ayakkabı ve çantalar da sezonda tercih edilebilecek parçalar arasında yer alıyor.

  kaynak:hthayat.com

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN