Yılbaşı gecesi için 5 stil önerisi

0
95

Yılbaşında işinizi kolaylaştıracak stil önerilerine kulak verin.

Yeni yıl için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor. Yılbaşı gecesinde ne giyeceğinize henüz karar veremediyseniz üzülmeyin! O gece işinizi kolaylaştıracak stil önerilerine kulak verin.

Siyahı unutun
Klasik renkleri her zaman severiz, ancak söz konusu yeni yıl olunca siyahlara asla yer vermeyiz! O yüzden yeni yıl gecesi ne giyeceğinize henüz karar vermediyseniz ilk öneri, siyah giymeyin!

Konforlu ayakkabılardan destek alın
Eğer geceyi dışarıda ya da uzun süre ayakta geçirecekseniz ayaklara dikkat! Yeni yıl akşamını acı çekerek geçirmemek için sneaker ya da bootielerden destek alarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bırak parlasın!
Yeni yılı evde, aileniz veya dostlarınız eşliğinde geçirmeyi planlıyorsanız o halde seçiminiz kesinlikle ışıltılı parçalar olmalı. Bu sezon sık sık karşımıza çıkan payet parçalara yeni yılda da şans verin.

iStock-871533112

Risksiz kombin isteyenlere
Yılbaşında şık bir davete ya da geceye katılacaksınız ve asla riske girmek istemiyorsunuz. O zaman yapacağınız şey çok basit; tek parça seçmek! Renk uyumu ve kombin detaylarıyla uğraşmak istemiyorsanız tek parça elbiseler seçmenizde fayda var.

Aksesuarsız asla!
Yeni yılda kıyafetlerinize şık dokunuşlar yapmak için aksesuarlarınızı sakın unutmayın! Özellikle sade bir kombin seçtiyseniz muhakkak ışıltılı kolye ve küpeler eşliğinde görünümüzü tamamlayın.

Bir Cevap Yazın

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments