Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Yüz şeklinize uygun gözlük modelini biliyor musunuz?

  Yüz tipi: Yuvarlak

  Yuvarlak yüz demek kilolu görünümlü bir yüz demek değildir. Yüzünüz hem yuvarlak olup hem de ince olabilir.
  Hedefiniz: Kare veya dikdörtgen koyu kemik çerçeveler ile yüzünüzü dengelemektir.

  Yüz tipi: Dikdörtgen
  Yüz tipi: Dikdörtgen

  Dikdörtgen bir yüz demek eninden daha uzun bir yüz demektir. Ayrıca belirgin elmacık kemikleri ve yüksek bir alın dikdörtgen yüzlerin belirgin özelliklerindendir.
  Hedef: Yüzünüzün genel görünümünü kısaltmak için çerçevenin üst kısmı koyu renk ve alt kısmı açık renklerde ve ince görünümde olmalı. Enine çizgili parçalar sizi nasıl olduğunuzdan kilolu gösteriyorsa enine çizgisi yoğun bir çerçeve yüzünüzü olduğundan kısa ve toplu gösterecektir.

  Yüz tipi: Kalp
  Yüz tipi: Kalp

  Kalp yüz şekilleri genellikle yuvarlak ve oval yüz şekilleri ile benzerlik gösterir.
  Hedef: Kenarları kıvrımlı kare bir çerçeve ile dar olan çeçenize daha köşeli ve büyük bir görünüm kazandırabilirsiniz. Metal, ince çerçeveli veya açık renklerde bir kemik çerçeve ile ilgiliyi çenenizden gözlerinize çekebilirsiniz.

  Yüz tipi: Oval
  Yüz tipi: Oval

  Oval yüz en ideal yüz şekillerinden biridir. Eğer siz de oval yüze sahip insanlardansanız çok şanslısınız. Hemen hemen her türlü saç modelinin yakıştığı bu yüz şekline her gözlük de yakışabilir.
  Hedef: Sert görünümde kalın çerçeveli gözlükler ile ilgiyi yüzünüzün ortasına çekmelisiniz. Büyük çerçeveler, kedi gözü çerçeveler ve olağan dışı modeller size çok yakışacaktır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN