Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Zira Kadın Olmak…

  Zira Kadın Olmak…..

   

   

   

   

   

   

  ”Dudaklarıyla sevgili, elleriyle anne, sözleriyle dost, bakışlarıyla çocuktur.”

  Anne olmak , eş sevgili , zira birazda bacı kardeş olmaktır kadın olmak..

  Anneler gününün anlamı kadar öenmlidir dünya kadınlar gününde kadın olabilmek. Her daim saçları okşanası naif yürekleriyle bu günde hatırlanası olabilmektir kadın olmak. Tüm dünyada kadınlara hediye edilen bu günde bir gün değil her gün anılsın istenilen kadınlık , bir nebzede ruh okşaması olarak bilinmeli.

  Nice zorluklardan gelen bir kelime bence ”Kadın” kelimesi. Kendi içinde bir çok anlam yükler kendine. Dünyanın yükünü üzerlerinde hissettikleri doğrudur bazen. Lakin derleyip toparlamada da usta olan yüce yürekli kadınlarımız en değerli yarınlarına huzurlu uyanmayı hakediyorlar. Tüm benliklerinde benimsendiklerini ve önemsendiklerini hissetmek istedikleri bir gerçek olup bence hakettikleri en değerli şeydir…

  Evlattır ,Annedir, Kadındır, Yardır, Yarendir ve en önemlisi  de kuldur , insandır. Dünyanın ilelebet bekçileridir yüce kadınlarımız. Cennet ayaklarının altında olan güzel annelerdir bir çoğuda.

  Bu değerli hissettikleri günde bir sevgi kelimesi ile aylarını olamasada günlerini huzurla ve neşeyle geçirmeleri için hatırlanası kadınların günü kutlu olsun. Bir dilek sadece zor olmasın dilden dökülüşü.

  Tüm Dünya Kadınlarının  Kadınlar Günü Kutlu Olsun

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN